Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok, mit esztek...

Vegetáriánusok, mit esztek felvágott helyett? Ha például nincs időtök semmit enni csak egy kiflit.

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok vegetáriánus, de szoktam vajas-csírás kenyeret enni (a sima margarinos kenyérre szórom rá az összevágott retekcsírát vagy hasonlót). Nagyon szeretem, és egyébként egy vegetáriánustól hallottam az ötletet.
2011. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én sajtot teszek rá, vag zöldségfélét, ha édesre vágyom akkor mézet...
2011. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajt, zsöldségek, lekvár, méz, hummusz
2011. dec. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

csak húst nem eszel?

én pl szoktam ezeket, igaz nem vagyok vega de nem mindig kívánok húst

kiflit félbevágom alulra kenek mézet rá teszek túrót megszórom fahéjjal és vágok rá almakarikákat

körözött, tojáskrém, különböző fűszervajak, sajtkrémek(ezek több napig is elállnak)

sajtos-zöldséges szendvics

zabpehely+joghurt+gyümölcs

mézes-aszaltgyümölcsös zabkása

tejberizs gyümölccsel

zabkekszet sütök hozzá kefír

kaszinótojás

főtt tojás zöldségekkel

2011. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
vajat,margarint,sajtot,körőzöttet,padlizsánkrémet,krémsajtot,tojáskrémet,lekvárt, mézet szóval van választék:)
2011. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Anyukám vegetáriánus, és ő például vegaboltokban szokott venni felvágottakat, amik szójából vagy tofuból készülnek, de szinte olyan, mint a hús, én is nagyon szeretem. Vagy van olyan készítmény, ami növényi olajokból készül, és nagyon finom, ha kenyérre kened, különböző pástétomok, keress ilyen boltot, azt hiszem a Nagy Körúton is van valahol a Boráros tér, Mester utca környékén (mert ott dolgozik, és ott szokott vásárolni).
2011. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok vega, de a legtöbb boltban már kapni mini margarint, -csokikrémet, -lekvárt (mézzel még nem taliztam), azt rá lehet tenni.

Ha tejtermékeket megeszi, akkor joghurt, kefir, dobozos kakaó/tej, sajt, túró,...

2011. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Toncsi63 ***** válasza:
0%
Lekváros savanyúkáposztát.
2011. dec. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát a kiflit!:-)
2011. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocsi! Csak engem is érdekel ez a kérdés!
2011. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!