Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Volt már alkoholmérgezésed?...

Sunrise kérdése:

Volt már alkoholmérgezésed? Ha igen, mennyi/milyen piától?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:

2x is.

1.pezsgő,Hubertus,fél liter.

2.pezsgő,1 doboz sör,1 liter vodkanarancs,3 dl pálinka,kannás bor,whisky..de az utóbbiakra már nem emlékszem,csak mondták

2012. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 üveg pezsgőtől... amit a mai napig nem értek... máskor is megittam már 2 üveggel, sőt volt hogy kevertem is......és akkor meg totál kinyírt a dolog... na azóta nem is ittam alkoholt...
2012. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2012. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi számít annak. 1 üveg bortól már rosszul vagyok.
2012. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a 6 órán át hányás és fetrengés meg emlékezetkiesés annak számít akkor 1-szer volt, 3 doboz sört, fél liter házibort(21%-os) valamint 2cl gint, 2cl szilvapálinkát, 2cl Jägert, és 2cl vodkát ittam meg d.u 3-tól fél négyig, majd 4-től 10-ig tartott az előbb leírt állapot, de nem mentem orvoshoz, miután véget ért megittam 1 liter vizet, és még másnapos se voltam, csak a torkom fájt a sok okádástól, és harmadnap már semmi bajom nem volt.
2012. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem fél liter vodka egy üveg bor és 1 l sör volt az oka...
2012. márc. 5. 14:12
 7/8 A kérdező kommentje:
máskor többet is ittam már csak akkor nem volt közte a vodka. mert az mindig totál kikészít.
2012. márc. 5. 14:12
 8/8 anonim válasza:
Igen, 3 üveg vodka, ketten... Uhh...azt nem kívánom senkinek!!!
2012. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!