Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti szoktok inni energia italt?

Ti szoktok inni energia italt?

Figyelt kérdés
Kort és az ital márkáját is írjátok le! pls
2012. febr. 26. 10:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
72%
A büdös életben soha!!! Tele cukorral, koffeinnel, taurínnal meg a többi szeméttel, amelyek tönkrevereik az idegrendszert, a vérkeringést és az anyagcserét.
2012. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2012. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kb 1 éve még nagyon keményen nyomtam, ha akciós volt, 5 literenként vettem a Lidl-ben kapható legolcsóbbat, mert rendszeresen éjszakáztam, stb... hála az égnek sikerült leszoknom róla, és elvagyok napi egy (nagy) bögre kávéval...

20/L

2012. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Leginkább vizsgaidőszakban szoktam, és csak Hell-t, mert a koffeintől rosszul vagyok és ez az egyetlen ami nem tartalmaz koffeint :)
2012. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 23/N
2012. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) Énis HELL-t szoktam inni havonta 1x mert abban tényleg nincs koffein
2012. febr. 26. 11:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Régebben ittam az íze miatt is, de mostanában csak ha bulizni megyek (ez elég ritka mostanság), vagy ha vizsgaidőszak van (bár akkor inkább kávét iszok, az e.ital akkor is ritka).
2012. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és vmi olcsót szoktam, pl Hellt, de ma már nem azt vennék, mert az vmi újfajta lett.
2012. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A hellben is van koffein, csak újabban természetes anyagokkal pl.: zöld teával helyettesítik a mesterséges koffeint. Én egyébként heti 2-5 dobozzal ittam 3 évig, most koffeinérzékeny vagyok, ezért hetente csak 1-et iszok, és azt is ittas állapotban:) mert különben fáj tőle a szívem.A hell szerintem is finomabb lett az újításával, de még mindig nem a legjobb, a burn túl édes nekem. A legfinomabb szerintem a Red Bull meg a Monster, és a Red Bull még hatásos is. Csak az meg k*rva drága, úgyhogy ha az ár nem számít akkor szerintem Red Bull a nyerő, ha annál olcsóbbat akarsz, de szintén legyen nagyon finom és az nem számít hogy bealszol tőle akkor Monster, ha meg olcsóbb legyen, de azért hatásos, és még elég jó ízű akkor Bomba vagy Hell. Én így véleményelem az energiaitalokat.
2012. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Régen gyakrabban ittam, de akkor sem olyan nagy mennyiségben. Általában hétvégente 1 dobozzal vagy miben van :D Legtöbbször HELL-t, a szőlőset nagyon szerettem :)

Tegnap ittam 2-3 kortyot talán a barátoméból és ennyi. Elvagyok nélküle. 19/L

2012. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!