Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől függ az, hogy valaki...

Mitől függ az, hogy valaki részegen is tud viselkedni, és van aki egyáltalán NEM?

Figyelt kérdés

Haverom részegen olyanokat csinál, hogy valami hihetetlen. Bemászna más kertjébe, letolt gatyával rohangálna a főúton, és mindenkit ölelget, hogy de szereti őket...

Józanon, meg meg se mer szólítani senkit, az utcán még pisilni se tudna, nem hogy részegen, amikor más kepujába képes beállni könnyíteni magán...

És vannak mások, akik úgyn-úgy részegek, de nem csinálnak ilyeneket, csak röhögcsélnek, meg max kicsit hangosabbak.-

Ez miért van?


2012. márc. 16. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vagyunk egyformák. Én ha iszok akkor "Erős" leszek:)
2012. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát ez tényleg egyénfüggő. nekem am általában a kedvem határozza meg. ha nagyon akarom akk tartom magam és furcsamód akkor hamarabb ki is józanodok. ha meg olyan lesz@rom hangulatban vagyok akk meg tisztára meghülyülök. pedig nem játszok rá, legalábbis nem tudatosan...:D
2012. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!