Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha tetszene egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszene egy lány, de láttátok részegen hülyén viselkedni, kiábrándulnátok belőle?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
igen.
2012. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha kicsit ittas akkor nem, mert olyankor még valljuk be viccesek is a nők. Ha részeg alatt már azt érted, hogy szégyen vele elmenni az utca túloldalára akkor is csak akkor zavarna, ha ez rendszeres lenne.

Megjegyzem sose ítéltem el senkit 1 hülyeségért.

2012. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Igen.
2012. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bloody Death ***** válasza:
58%
Legalább meglenne a kezdő téma, amin rengeteget lehetne röhögni. :)
2012. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egy részeg nő látványánál nincs undorítóbb!
2012. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2012. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
mer mér... egy lány nem rúghat be és nem érezheti magát jól?
2012. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ki, mivel aki tetszik, egy rendes, jómódú lány.
2012. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeres nem értem miért elítélendő. Néha egy lány is szétcsaphatja magát. Bár ez mindenkinél mást jelent. És sose iszom annyit hogy ne tudja uralkodni magamon.
2012. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Életem során (47 vagyok) volt már rá példa, hogy házibuliban, szűk társaságban kicsit többet ivott mindenki, mint ami a spiccesség kategória. Amikor ilyen esetben "együtt halad" a társaság, akkor nem tartom durvának, ha a lányok közül valaki egyszer csak meghülyül. Szinte érthető.

Azonban olyan is volt, hogy még szinte el se kezdődött a buli, egy leányzó minden hosszú és röviditalt tíz perc leforgása alatt végigtesztelt, és mire mindenki megjött, ő ott rókázott sugarat a nappali szoba drága perzsa szőnyegén.

A bulinak vége volt, és a társaság józan része utána még hónapokig nem bocsátott meg neki.

2012. máj. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!