Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A "fény" nevű italba bármilyen...

A "fény" nevű italba bármilyen vodka megfelel?

Figyelt kérdés
Nem a "vodkaízű" kommersz szeszes-italokra gondolok.
2012. márc. 22. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ne tegyél valami nagyon szar vodkát, mert attól elég keményen másnapos leszel, ha sokat iszol, de ha ez nem zavar, akkor végül is bármilyen megfelel hozzá.
2012. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert van a lidlben is olyan ami nem kommersz vodka ízű szeszesital, hanem rendes vodka, és mégis bitang szar íze van, és elég kemény másnaposságot okoz.
2012. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vodka-téren azt mondom, hogy minimum Kalinka. A Royal is hasonló áron van, de az bitangpusztulatos másnapot okoz, a Kalinka viszont soha. Legalábbis nekem ez az évtizedes tapasztalatom velük.
2012. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is amióta egyszer egy lidlös akciós 1200Ft/0.7l vodkátol meglehetősen másnapos lettem, és rohadtul fájt a fejem azóta a Kalinkánál, meg a Royalnál rosszabbat nem veszek.
2012. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kalinka
2012. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja, minimum Kalinka. Annál már csak jobbat. Szarabbat semmiképp.
2012. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah, a Kalinkánál azért ne legyen rosszabb. Mi fel is szoktuk vizezni egy kicsit (7 dl vodkához 2-3 dl vizet), de még így is eléggé üt.
2012. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!