Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitcsináljak? Nem tudok inni.

Mitcsináljak? Nem tudok inni.

Figyelt kérdés
Szeptemberbe berúgtam, és két royalt vodkát ittam, de a 2.nál már erőltettem befele és már öklendeztem tőle, de szerelmi gondok miatt muszáj voltam..(megis bántam xd) azóta, ha iszok pálinkát egyszerüen rosszul vagyok tőle! és elég szar, hogy barátokkal nem tudok inni ha elmegyünk bulizni mer ha iszok is hányingerem lesz. Mitcsináljak??:S (17)
2012. márc. 23. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
érezd jól magad üdítő mellett is.
2012. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak ital mellett tudod hól érezni magad, akkor az komoly probléma. Én tökéletesen szórakozom úgy is ha nem iszom alkoholt.
2012. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a pálinkát nem tudod inni, akkor igyál sört vagy bort. Ha viszont egyáltalán nem bírod az alkoholt akkor maradj az üdítőnél. Szerintem a haverok is jobban értékelik azt ha nem leszel rosszul.
2012. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem azzal van a baj, pia nélkül is jól érzem magam, de mitől van ez a hányinger? eddig nem volt mikor ittam, ettől a bulitól kezdve van, hogy ha iszok hányingerem van
2012. márc. 23. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Két royal vodkát? Mekkorát 2 felest? Vagy 2 üveggel? Mert ha 2 üveggel, akkor meg tudom érteni, hogy egy életre megutáltad a töményet, és hogy a gyomrod úgy reagál rá, hogy azonnal hányingered lesz tőle, de ha 2 felest, akkor elég dúrva, hogy így bekúrtál tőle.
2012. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én meg egyszer sok pizzát ettem. Évekig nem tudtam ránézni. A ketchupot azóta (10 éve) sem tudom megenni rajta. Együtt hányingerem van tőle.

Talán Nálad is enyhül majd az undor annyira, hogy előbb-utóbb mást meg tudsz majd inni hányinger nélkül (pl. sör, bor).

Viszont ez normális. Szóval ne ess kétségbe. Legalább lesz aki vigyáz a részegekre ;) :)

2012. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2 üveggel.

hát nagyon remélem, hogy enyhülni fog :)

2012. márc. 23. 22:23
 8/9 anonim válasza:
100%
2 üveggel? gazdag orosz vagy? :D
2012. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is te egy állat vagy xD

Másodszor ez a híres tiltott pia :) Ha nagyon berúgsz akkor azta fajtát tökre meggyűlölöd(de a másikakat is egy kicsit) ez idővel enyhülnifog(teljesen sosem múlik el) Addig pihengess ;DD :DD

2012. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!