Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Igaz ez, vagy csak hazudtak?

Igaz ez, vagy csak hazudtak?

Figyelt kérdés

Igaz,hogy ha fütyülőssel gargalizálsz 1 percig ,akkor attól "jobb lesz a kedved" tehát nem rúgsz be,de kicsit a fejedbe száll?

Nem akarok berúgni egyáltalán..éhgyomorra 2 feles már megteszi a hatását??

19/L



2012. ápr. 9. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Alkohol nélkül is jól érezheted magad.

am van kevésbé gusztustalan módja is h kevés is beüssön. Töményet szívószállal.

2012. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom,de most nagyon magam alatt vagyok..berúgni pedig nem szeretnék,csak hogy legyen egy kis hangulatom..(:

Mégis mennyit?

2012. ápr. 9. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha szar kedved van ihatsz bármennyit nem leszel vidámabb...

Nem kedélyjavító van benne, hanem alkohol.

Nézz meg inkább egy vígjátékot, attól valóban jobban leszel ráadásul kevésbé is káros.

2012. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy hívj át valakit, hogy keféljen vidámra...

Az is szokott működni. :)

2012. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem felvidít csak felszinre hozza amit elfolytassz. Bőgtem én már becsiccsentve
2012. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A száj nyálkahártyáján keresztül könnyebben jut a véráramba az alkohol, de egy gargalizálás hatását nem fogod megérezni.
2012. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!