Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint csak hazudták,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint csak hazudták, hogy van barátnője? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki tetszik, ezt tudja egy barátnőm, ő sztem elmondta a másik barátnőjének, aki elég pletyis, ezért valószínű visszajutott a srác fülébe. Illetve sokan gondolták, hogy bejön nekem, mondták is neki, ez már régebben volt, sztem a srác tudja, hogy tetszik nekem.

A pletyis barátnő egyszer kérdezte, tudom-e ki a srác barátnője, sztem azért, hogy tudtomra hozza, van barátnője. A srác soha nem beszél a barátnőjéről, nincs kint közösségi oldalakon vele, a lányok nem akarták elmondani a lány nevét sem, ez volt nekem a legfurább. Mert mi a fene rossz abba, ha meg akarom nézni, ki az a lány, aki jó neki, ha én nem. Én már nem reménykedek, de furának tartom, ja és egy elszólás a lányok részéről, hogy már biztos régen volt nővel, azért viselkedik hülyén a srác, na a barátnője elvileg egy hónapja van meg, erre megkérdeztem, nincsenek már együtt, amire mindkettő hirtelen rávágta, hogy de, amikor az egyik lány nincs is jóban a sráccal, és tudom, hogy nem tudhatja együtt vannak-e vagy sem.:S A másik, a pletyis, ügyesen még hozzátette biztos összevesztek. Tudom, hogy a srác egész nap dolgozik, meló után haverokkal lóg, egyzésre jár, meg folyton netezik, szóval mégcsak elképzelni sem tudom, hogy legyen valakije. Még az elején elhittem, de az hogy sosem beszél róla, nincs kinnt képe sehol, ez olyan furi, még akikkel sosem beszélek is hallom, hogy megemlítik a barátjukat, barátnőjüket.


2011. jún. 3. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ja...
2011. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hosszú..XD
2011. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ki tudja
2011. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
JÁÁJ most nem lettem okosabb... kicsit se:/
2011. jún. 3. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel ezt a kérdést egyszerűbben,2-3 mondatban.

Mert ezt senki sem olvassa el ezt a monológot amit itt írtál...:)

2011. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!