Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hölgyek, milyen röviditalt...

Hölgyek, milyen röviditalt (koccintós italt) fogyasztotok szívesen?

Figyelt kérdés

Lesz a hó végén egy esemény torlódás, születésnapok, keresztelő, névnapok, és ezt így egyben tartjuk. Összejön s nagy család, egy éve nem volt így együtt mindenki, sőt akkor sokan el sem tudtak jönne, de most itt lesznek.

Mit fogyasztotok ilyenkor? Az egyik szervezője vagyok ennek az összcsaládi banzájnak és nem tudom mit vegyek a hölgyeknek, köztük a magam részére is koccintós italnak. Hubertus, jáger, unicum kizárva.


2012. ápr. 16. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mézes fütyülős,most épp a bodzás ami nagyon tetszik,de mind jó (és mostanában akciós sok helyen)
2012. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hú tényleg a fütyülős. Köszönöm.
2012. ápr. 16. 09:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Rövidekből én csak a krémlikőröket tudom meginni, a pálinkát nem. És nem vagyok ezzel egyedül, szóval valami ilyesmit is szerezz be.
2012. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is inkább a "női"piának vagyok híve...Ami a mi körünkben kelendő:csokilikőr,tojás,kókusz(ez az én kedvencem)..szóval minden ami édes....Jó bulizást nektek :)
2012. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor lesz egy mézes málna vagy szamóca és valami likőr. Én nem igazán kedvelem a likőrt sem, mert nekem túl édes, mintha csokiszósz lenne alkohollal keverve.

De köszönöm.

2012. ápr. 16. 10:30
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Jäger, unicum next, krémlikőrök esetleg hubertus
2012. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

irta,hoigy jager,unikum,hubertus kizárva,erre felsorolod...értelmes válaszoló...


egyébként kérdező: kérdezd meg a vendégeket,és igy biztos jókat veszel

2012. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként a Jägert, Unicumot, meg a Hubertust azért zárod ki, mert te nem szereted? Csak mert abban egyetértek, hogy a nők valóban leginkább a likőröket, valamint édes borokat, pezsgőket, martini biancot, illetve rossot, meg a sangria gyümölcsbort szeretik, de ezek nem igazán rövid italok. Én azt tapasztaltam, hogy a hölgyek a 30%-os vagy annál erősebb piák közül leginkább a Fütyülőst, meg a konyakot és a Brandyt szeretik, de a Jägert, és Hubertust általában a Whiskynél, vodkánál, tequilánál, ginnél, pálinkánál, rumnál, abszintnál azért jobban szeretik, mert azért azok is édeskés piák.
2012. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kérdeztem őket és azt volt a válasz, hogy mindegy csak ne tojásos és unicum. Ezért zártam ki az unikomat, a hubetus egyik gyógynövényére valószínűleg érzékeny vagyok, mert amint megiszom ki is jön, vagy hasmenés vagy róka formájában. A jagermeistert azért zártam ki, mert nem szeretem, és mivel nekik mindegy csak ne tojásos és ne unicum, akkor miért ne olyat vegyek amit én is szeretek?!

Veszek egy üveg malibut, egy üveg angelli-t vagy esetleg baileyst és egy fütyülős mézes szamócát.

2012. ápr. 16. 15:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Á értem, hát azokat szeretni fogják. Bár nem fogod olcsón megúszni, a Baleys, meg a Malibu kb. olyan árban vannak mint a jobb Whiskyk, annak ellenére, hogy fele annyi alkohol sincs bennük. De hát a hölgyek kedvéért ki lehet bírni:)
2012. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!