Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Havonta hány kg cukrot fogyasz...

Havonta hány kg cukrot fogyasztotok? 4tagú családként sok a havi 6kg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Ketten vagyunk, havi fél kiló maximum.
2012. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tavasz óta pusztítok egy fél kilós csomag kockacukrot, most tartok kb. a felénél. 1-2 fajta teába szoktam rakni (a legtöbbet nem ízesítem semmivel sem). Van fél kiló nádcukrom is, azt ősszel vettem mert kellett egy ételbe, akkor elhasználtam belőle 2 kiskanállal, azóta se nyúltam hozzá. Ennyi volt tavasz óta a cukorfogyasztásom. Egyedül lakok.
2012. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az sok. szerintem elég lenne csak max sütibe tenni. amúgy mibe szoktál tenni? én például teába csak mézet, sütibe is szinte mindig kevesebbet teszek, mint amennyit a recept ír.
2012. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ebből 4kg-t elsütök.
2012. jan. 20. 22:17
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is sok.
2012. jan. 20. 22:18
 6/15 A kérdező kommentje:
Napi 4-5liter tea...
2012. jan. 20. 22:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ha teszel teába, kávéba és sokat sutsz akkor nem sok. Én mondjuk karácsony tájékán sutottem sokat és rengeteg cukor elment. Amúgy vannak ételek amikbe kell cukor. pl én a párolt lolakáposztát is cukorral csinálom
2012. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
semennyit. max mezet hasznalok edesitesre, de cukrot nem.
2012. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
2. válaszoló vagyok. Ha leszámítjuk azt a 4 kilót amit a sütibe megy, akkor is marad 2, ami fejenként fél kiló havonta. Szerintem sok. A teánál próbáld meg kihagyni: vegyél szálas gyümölcsteát, abba nem kell cukrot tenni. Igaz, én a szálas fekete teába sem szoktam. Gondolom van gyerek a családban, feltételezem, hogy ők nem innák meg natúr a fekete teát, de a gyümölcsteák be fognak nekik jönni, ráadásul sokkal egészségesebb mint a filteres tea, árban se drágábbak mint a jó minőségű filteres (jó, valamelyik igen, de hát minden termékből van olyan ahol csak a márkát kell megfizetni)
2012. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Változó, havi 0,5-2 kg, ketten vagyunk, attól függ mennyit sütünk. (De ha sütünk, akkor a tágabb családnak is, azért fogy olyankor több) Kávéba, teába rakjuk, és azért havonta egy süti azért van, olyankor szokott csak 0,5 kg fogyni. Karácsonykor kettő is fogyott, sőt..
2012. jan. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!