Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen ízű a Martini Bianco?...

Milyen ízű a Martini Bianco? Esetleg mit szoktak még inni a nők likőrökön kívül?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
?? Én a sört szeretem, főleg a grapefruitos Sopronit, meg a száraz borokat. Szerintem a nő is ihat bármit, a pancsolt likőröktől meg édes cuccoktól nekem speciel hányingerem van.
2012. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Phoney ***** válasza:

A martini rossónak keserédes-borsmentás (vagy inkább kakukkfüves) íze van, de sokkal kevésbé keserű, mint pl. a Jägermeister vagy az Unicum. Technikailag nem likőr, mert fehérbor az alapja.


Likőrökön kívül a legváltozatosabb dolgokat szeretik a nők, pl. a drágább pezsgőt vagy desszertbort, esetleg a drágább whiskyk közül a lágyabbakat. „Nőies” ital még az török rakı (ez ánizsízű), amit fogyasztás előtt fel kell hígítani, és árulják itthon is (pl. Yeni vagy Efe). A valódi abszintot is szokták szeretni, de arra a gatyád rámegy.


Meg persze sok nő van, aki kb ugyanazt szereti, mint a férfiak.

2012. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Phoney ***** válasza:
Bocsánat, félreolvastam... a Bianco igen édes, kissé fűszeres, halványan kesernyés és egész kicsit boros jellegű.
2012. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Unicum Next is finom :)
2012. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem finom a Bianco.
2012. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a nők is kb. ugyanazt isszák, mint a férfiak.

Viszont sokan szeretik az eredeti víz ízű vizet, ásványvizet, ízesített ásványvizet, gyümölcsből készült gyümölcslét, citromos limonádét, alkoholmentes gyümölcskoktélokat......mert nem feltétlenül az alkohol a menő.....

2012. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Én utálom a martinit, meg a likőröket, viszont a tequila bármikor jöhet:D39/N
2012. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A Martini bianconak finom édes íze van. Egyébként a nők is sokan szeretik a vodkát, whiskyt, tequilát is, de ami általában nyerő náluk az tényleg a likőr, illetve az édes vermutok mint mondjuk a martini bianco, és rosso, illetve az édes pezsgők, édes borok, és ízesített sörök, szóval bármi ami édeskés. Amit nem nagyon szeretnek tapasztalatom szerint, az az abszint, meg az erős pálinkák, bár ezt meg tudom érteni, mert azért az ilyen 50-80%-os piákat mind ezek én is csak akkor iszom meg ha be akarok rúgni, az ízéért soha.
2012. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan a Martini Bianco a kedvenc alkoholos italom. Szerintem nem lehet minősíteni h mit isznak a nők és mit a férfiak.. ez egyénfüggő. Én pl nem igazán vagyok oda a körömlakkokért, inkább iszok egy pohár jó kis aszút vagy Biancot, esetleg a mostanában kapható gyümölcsös söröket.
2012. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

amúgy tényleg egész jó:)

2012. ápr. 18. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!