Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vélemények Joohnie Walker...

Vélemények Joohnie Walker Whiskeyekről?

Figyelt kérdés

Illetve nektek milyen Whiskey tetszik/nem tetszik, és miért?



16/F


2012. máj. 2. 18:13
 1/8 klopusz ***** válasza:
0%

Szia!


Én whiskey-t akkor sem innék, ha muszály lenne, de párom szereti. Sétáló Józsi (Johnnie Walker) teljesen kommersz, igaz a minőségi whiskey-k lényegesen drágábbak.

Sokan isszák a kentucky burbon-öket, de nálunk inkább az ír fajta járja, állítólag sokkal finomabb.

2012. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a black és blue label jó.A red hétköznapi
2012. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem majdnem az összes whiskey-nek, vegyszeríze van.

Én személy szerint, a fehér Jim Beam-et iszom, ha úgy van.

Egyedi íze van.

2012. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:
54%

„Divatmárka” létére egész korrekt. A piros valóban csak amolyan kocsmawhisky, de ebben az árban a többi skót whisky se igazán jobb. A többi (Black és felfelé) szintén jó a saját árában, kivéve a kéket, ami egyfajta veblen-áru, azaz lehet vele nagyokat villogni, de pont ezért kerül ötvenezerbe és nem az élvezeti értéke miatt.


Az meg teljesen ízlés kérdése, hogy valaki az olcsó skótot vagy az olcsó bourbönt szereti/utálja jobban, nekem pl. a piros Johnnie is iható, de a fehér Jim Beam nem (ellenben a többi Jim Beamet meg jónak tartom).

2012. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Redet megutáltam, eléggé kommersz valóban, a Blue és a Black jobb. Egyébként maradok a JimBeamnél.
2012. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem az alkoholról van szó a sör és a Whisky a kedvencem.

Nekem a Joohnie Walker jó Whiskey.

2012. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Red és a Black megéri az árát, a többi nem igazán.
2012. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Na meg a pálinkák
2012. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!