Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen vagy részegen?

Milyen vagy részegen?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok, hogy homályosan látsz, megbotlasz, bárkivel szóba elegyedsz, nevetgélsz, idegen nyelven beszélsz.. :D

2012. máj. 25. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Átutazom Európát egy kecske hátán és veszek egy papagájt
2012. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Én egy agressziv f@sz vagyok részegen, még a barátaimat is megsértem. Ezért inkább nem iszom, az alkoholt kerülöm, 100x inkább a zöld mint az alkohol, attól legalább békés vagyok.


Viszont van cimborám aki mikor iszik akkor állandóan cseh nyelven hadovál, pedig nem is beszél csehül, az elég jópofa:-)

2012. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2012. máj. 25. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyokat nevetek, mindig talponmaradok, rágyujtok,-amúgy nem dohányzom! Sosem hányok, és nem vagyok másnapos!
2012. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire részegen, félrészegen még csak szédülök és sokat hülyéskedek, amikor már eléggé részeg vagyok, akkor már közelre kettőslátásom van. Ha nagyon részeg vagyok, akkor ha 2m/s sebességnél gyorsabban haladok, akkor elb*szódok a földön 5 méterenként, és hányingerem is van. Ha meg seggrészeg vagyok akkor megeshetnek olyanok, hogy széthányok mindent, egy helyben állni sem bírok, bárhol elalszok akár 20 másodperc altt is. Illetve ha az alkohol amit fogyasztottam elég tömény volt mondjuk abszint, akkor emlékezetkiesés is jellemző, bár ennyire nem szoktam leinni magam, nem is akartam soha, csak mégis sikerült eddig 2-szer. Különben még az jellemző rám, hogy felerősödnek az érzelmeim, nem vagyok alapvetően agresszívabb, csak akit nem bírok, a barátaimmal még jobb arc szoktam lenni, mint józanul.
2012. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon idióta leszek, leégetem magam mindig.. hülyeségeket csinálok és mindenkire rámozdulok. Nagyon idegesítő :D Már alig merek inni, mert tényleg kb 3 sör után is képes vagyok már olyan dolgokat mondani/tenni, ami amúgy eszembe se jutna.
2012. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én mikor részeg vagyok szédülök ,mindekinek beszolok ,de közben kedves is vagyok és másnap nem vagyok másnapos se nem hányok.
2012. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rifle02 ***** válasza:
Én részegen mindig kimondom amit, amúgy józanul nem mondanák ki. Így történt pl. hogy 3x is felhívtam 1 lányt akit amugy józanul nem mernék felhívni. És egéybként másnap nem túl kellemes szembesülni a dolgokkal mit tettél előző nap. De eltekintve ezektől szerintem élvezhető előnyei is vannak :D
2012. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!