Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit és miből szoktál inni...

Mennyit és miből szoktál inni alkalmanként, és hogy erzed magad tőle?

Figyelt kérdés
Őszintén, és hány éves vagy?
2012. máj. 26. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
20/l, sör egyértelmű, főleg vizsgák után, töményet max társasággal, akkor többnyire bor, vodka, vagy, amit elém tesznek, mikorra elég jó kedve lesz valakinek, hogy fizessen :P
2012. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sört elég gyakran, ha buli van, akkor bort meg töményet is, a sörtől általában csak ellazulok, és egy kicsit szédülök, mert abból nem tudok túl sokat meginni, mert eltelít. A töményektől meg, ha kis mennyiségben iszom, akkor ugyanez, ha viszont elég sokat úgy 6 felesnél többet, akkor már elég furcsán beszélek, és előfordulhat kettőslátás, emlékezetzavar, és úgy 10 feles körül emlékezetkiesés is, bár ez eddig csak egyszer sikerült, általában a hányingermentes szédülés, és jókedv állapotig szoktam csak elmenni.

17/F

2012. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sör az szinte mindig, most a citromosra vagyok nagyon rákattanva. Akkor rövidekből ha buli van vodka, pálinka abból szilva vagy barack, hubertus, mettaxa azt ritkábban. Pezsgő még az amit szoktam whiskey csak akkor ha elém teszik. Akkor még ha házibuli van és van miből inni akkor cherry, rum az nagyon ritkán annyira nem szeretem, borból csak a fehéret iszom meg száraz vagy édes mindkettő bejön a vörös bortól meg felmegy a vérnyomásom azt nem ihatom. Sört gyakrabban iszom buliba meg a rövideket és a töményebbeket szoktam, persze tudom hol a határ mindig 2 szer volt olyan hogy elhánytam magam de többet nem kérek abból mert az nekem már nem jó. 21/F
2012. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

multkor 1 3/4ed üveg fütyülős kicsit bebasztam

14/f

2012. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gratulálok kedves utolsó !
2012. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok, és évente kb. 2-3 alkalommal iszom, csak társasággal. Házi pálinka, esetleg utána sör, vagy bor.


Mindig annyit iszom csak, hogy könnyed legyen a hangulatom, semmi több.


Remélem, hamarosan kocsit vehetek, és azzal megyek mindenhova, szóval nem iszom egyáltalán. :)

2012. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!