Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pesten merre van a legtöbb...

Pesten merre van a legtöbb kocsma?

Figyelt kérdés
Van a bakancslistámon egy olyan est terve, miszerint elmegyünk egy túrára este pest belvárosában és MINDEN kocsmába, ami útba esik beülünk egy sörre, majd tovább a következőbe reggelig, illetve amíg nem hányunk. :D Tudom, hogy hülyeség, de most vagyok annyi idős, hogy kiéljem a baromságaim. :)
2012. máj. 28. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ha bementek a belvárosba, ott egymás után vannak a jobbnál jobb beülős helyek, mert gondolom nem késdobálóba akartok menni. Legjobb kiindulási pont Deák tér és környéke, onnan könnyen gyalog megközelíthető számos kocsma. Viszont zsebesekre meg italba kábítószert beledobálókra vigyázzatok, én otthonról gázspré nélkül már el sem indulok, annyi gyökér van éjszaka az utcákon.
2012. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!