Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pálinkától hányinger?

Pálinkától hányinger?

Figyelt kérdés

kb egy hete este pálinkáztunk(először ittam, szilva), másnap ugye megvolt fejfájás hányinger stb, de ahogy ma megéreztem a szilvapálinka szagát elkapott a hányinger.

(amikor ittam semmi probléma nem volt, "finom" volt)


mitől lehet?


15/f



2012. jún. 8. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A rutintalanságtól.

Majd belejössz.

...látod, sokan meg azt hiszik, hogy ez szórakozás!

:)

2012. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

milyen pálinka volt az amitől másnapos lettél?:D

igazi jó házi pálesztől biztos nem leszel másnapos,meg később rosszul:)

fütyülős szarokat felejtsd el:D cukrozott likőr max az:P

2012. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

kvattagirl...kiváncsi lennék rá, hogy te milyen másnapos lennél az igazi házi pálinkától.

én nem egyszer ittam már, rúgtam be tőle, de a másnap az ugyanolyan, mint bármilyen más alkoholtól! de miért is lenne más? alkohol-alkohol mind a kettő..

2012. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:
92%
Nen létezik olyan jó minőségű rövidital, amitől nem lehet másnaposnak lenni, ha eleget iszik belőle az ember. Akármennyire magyar, akármennyire hagyományos, akármennyire „szent”. Tessék elfogadni. A másnaposság első számú felelőse az etil-alkohol, az általa okozott kiszáradás, és az utána maradó ecetsav. A rossz minőségű ital erre pluszban rátesz, de a pálinkában is csak alkohol van, tetszik vagy nem.
2012. jún. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez mindig így van. Másnaposan az előtte való éjszaka fogyasztott italt nem szívesen látjuk :D Főleg ha rókázik is az ember. De ha jól sejtem, ilyen "élményben" neked még nem volt részed. Később már ugyanúgy örömmel fogyasztod majd :"D
2012. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!