Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért kell a sörtől előbb...

Miért kell a sörtől előbb pisilned, mint bármely más alkoholtól?

Figyelt kérdés

Köztudott, ha megiszol egy doboz sört, rögtön ürítened kell, míg más alkoholok ennyire gyorsan nem hozzák ki belőled az ingert.

Miért?


2012. jún. 20. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert a sörben a legtöbb a folyadék.

Pl ugyanolyan alkohol tartalmú fröccstől kb ugyanolyan hamar kell menni pisilni.

2012. jún. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

nem a folyadék több hanem vízhajtó hatása van..


[link]

2012. jún. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem kell töle azonnal pisilni pedig lány vagyok, a barátomnak meg igen pedig ö fiu :D nem tudom mitöl lehet. pedig általában a lányok ilyan "pisisek" _D
2012. jún. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Második!

De igen, a folyadék több benne!

Vízhajtó hatása minden alkoholnak van, tehát ez nem különbség!

Ezért írtam, hogy ugyanolyan víz/alkohol arány mellett ugyanúgy pisiltet más pia is. (long drinkek, vagy egyszerű fröccs, vagy bármi)

2012. jún. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsóval egyet értek, minden alkoholnak vízhajtó hatása van, ezért is szárad ki tőle az ember, ha sokat iszik. A sörtől meg azért kell többet pisilned, mert ha mondjuk megiszol 4 feles vodkát, az 2 deci folyadék, míg hogyha 2 liter sört az 2 liter, több a folyadék, ezért hamarabb rád jön, ha kb. annyi idő alatt bevernél fél liter vodkát, mint egy sört akkor attól is ugyanolyan hamar rád jönne, de inkább ne próbáld ki :)
2012. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!