Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajánlanátok valami jobb féle...

Ajánlanátok valami jobb féle cidert, ami itthon is kapható?

Figyelt kérdés

Nem a somersby kannáscider érdekel, hanem az igazi.

Milyen márkák vannak, hol, mennyiért kaphatóak?


2012. jún. 22. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak ezeket a "kannás" cidereket ismerem. De ha a fővárosban laksz, akkor itt tudom, hogy vannak kézműves sörházak, ahol minden különleg3esség fellelhető. Ilyen helyeken lehet próbálkozni.


Sima boltban én még csak a Strongbow-t és a Somersby-t láttam. Egyébként egészen biztosan lehet rendelni netről is különleges darabokat.

2012. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zsozso0007 ***** válasza:
Westons nagyon magas minőség, Auchanban kapni...
2012. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tesoban lehet kapni GAYMERS nevű cider, (elég vicces neve van ezért vettem egyet :D), angol import, 450 Ft körül volt. Na valami ilyesmi lehet egy rendes cider, nagyon finom, ajánlom!
2012. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a gaymers hátuljára mi van írva? :D ha nem "víz, aroma, alkohol, 0,1% almabor" akkor igazi :D egyébként ez a westons nagyon finom :)
2012. júl. 19. 23:13
 5/8 anonim válasza:
Nincs benne aroma, csak víz, erjesztett alma meg körtelé(bor), erjesztett szőlőcukor, szén-dioxid, citromsav meg ilyen antioxidánsok. P*csába tartósító is van benne, nem is olvastam. :D De nem ilyen műlé íze van.
2012. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
így első hallásra egész korrekt kis cider lehet, de a somersbynél biztos hogy jobb :D
2012. júl. 19. 23:37
 7/8 anonim válasza:
Majd megkóstolom ezt a Westons-t is, hol lehet kapni?
2012. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
leírta az egyik válaszoló is, Auchanban lehet. én nem tudom, mert én pont keresztanyámtól kaptam :D
2012. júl. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!