Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem szeretem a sört, meg más...

Nem szeretem a sört, meg más ilyesmit sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem bírom a sör ízét, és atöbbi szeszes ital sem nagyon jön be. 18 vagyok, és ez a korombelieknél nagyon alap dolog sajnos, szinte már státusz, életképtelenségről árulkodik a szemükben, ha valaki nem iszik sört vagy megy ide inni meg oda. Ha néhány barátom elmegy ide meg oda, nem igazán van kedvem velük menni mert csak ciki lenne ez a sörözés dolog is ott mindenki előtt.

Van aki meg azt is magyarázta, hogy neki se ízlett először, de ivott sokat és utána bírta. Hát ennek meg semmi értelme, hogy addig addig erőltetem magamra amíg immunis nem leszek az ízére :D



2012. jún. 26. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor igyál bort, rövidet, likőrt, pezsgőt... vagy ne igyál semmit és szard le ki mit mond. Ha erőlteted annak semmi értelme sincs.
2012. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod az alkoholt, akkor ne igyál....ilyen egyszerű. Haa a társaságod ezért cikizni fog, akkor talán nem "EZ" a megfelelő társaság, ahová tartoznod kellene. Keress másokat, akikkel alkohol nélkül is jól érezheted magad. Hidd el, hogy akadnak ilyen fiatalok is, csak kicsit keresgélni kell. Nem igaz az, hogy csak az a "menő" egy társaságban, ha iszik valaki....ráadásul minél többet...... Az én fiam 17 lesz, nem iszik, nem jár a srácokkal "kocsmázni", mégis megtalálta azokat, akik hozzá hasonlóak. Neked is kívánom, hogy találd meg, és ne igyál csak azért, hogy menőbb legyél!
2012. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szoktam inni ettől függetlenül, ne legyen félreértés :)
2012. jún. 26. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Például én sem ittam 19 éves koromig semmilyen alkoholos italt. Most meg annál inkább. Sör és bor rajongó lettem. Nagyon megválogatom, hogy milyet persze. Egy korsó sört akár több mint félóráig ízlelgetem, kortyolgatom. Borral úgyanígy, vagy még intenzívebben. Szeretem kiélvezni ezeket az italokat. Töményet nagyon ritkán iszom. Szóval ez egy ilyen ínyenc dolog szerintem, ha nem élvezed az italozást, felesleges innod bármit.
2012. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
énse szeretem a sört amikor a többiek azt isznak én vagy zéró narancsosat az nem olyan rossz, vagy kólát, vagy rövidet:)
2012. jún. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos trend az alkoholfogyasztás. én szeretek pl minőségi söröket, pálinkákat fogyasztani, de mértékkel, inkább kaja mellé. ha nem érzed szükségét, nem kell. az alkoholtartalmú italok "élvezeti cikkek". ergó, ha nem leled benne kedved, akkor ne fogyasszad, igyál narancslét, ásványvizet, limonádét, üditőt, minden félét, amit szeretsz. a lényeg hogy jól essen az amit fogyasztasz :)
2012. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!