Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni vagy 7-8...

Le szeretnék fogyni vagy 7-8 kilót. Több gyümölccsel (nagyon szeretem, most is eszek eleget végülis. ), kevesebb napi kalóriával, csokit, ilyesmit, kenyeret kizárva, mozgással júliusig mehet? : )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 14:25
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja, és persze üdítőket nem iszom.. :) nem is szeretem, csak a mentes vizet, meg a teát, azt is üresenl. A chipset sem szeretem, meg az ilyen nasis hülyeségeket..szóval minden ilyen hülyeség elhagyva, sütik, stb. És naponta iszom is 2-2,5 liter vizet.

Szóval júliusig így hogy menne, akár augusztusig? : D

2010. ápr. 7. 14:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ez mind jó.

De azért mást is egyél a gyümölcsön-zöldségen kívül.. pl: hús, leves, főzelék.

És mozogj hozzá, ahogy írtad:)

Mit 'sportolnál':)?

2010. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, és estefelé nem ennék.. :) Persze, olyanokat is ennék. :) Sport.. légzészavarom van, sok futás nem megy..így futópadon a 20 perc gyors séta nagyon max, az sem minden nap, a tüdőm mintha nem bírná :S Felülés, lábemelések, ilyesmiket látok... de mit ajánlassz inkább?
2010. ápr. 7. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a gyümölcs fruktózt (cukor) tartalmaz és ha túl sokat fogyasztasz belőle az megy szépen zsírba? Inkább a fehérje (fehér húsok, tojásfehérje, stb.) legyen az étkezéseid alapja és a zöldség. Gyümölcsöt csak mértékkel, mondjuk napi 2-3 szem alma.
2010. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Nemed, korod?


Egyébként nem megoldhatatlan, csak ügyelj inkább a fokozatosságra, nehogy utána gyorsan visszahízd. Sok sikert, és ami kell hozzá: kitartást, mozgást!

2010. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl futok 8 km-t. Ha nem bírja a tüdőd akkor esetleg gugolás, lábemelés, kitörés, sok gyaloglás:) Amúgy a futást én sem nagyon bírtam.. De rá szántam magam.. mivel állítólag ez a legeredményesebb.. ha esetleg néha szeretnél kinn a szabadba futni, ha megjönn hozzá a kedved akkor kezdésnek elég 5-10 perc kocogás.. és ha ez megy akkor másik héten már lehetne hosszabítani 15-20 perc és igy tovább:) Ja és elötte kis bemelegítés sem ártana:) Biztos menne:) A döntés rajtad áll:) 1. válaszoló
2010. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Persze, arra én sem gondoltam, hogy csak gyümölcsöt eszek :D Hanem, hogy midnenképp benne legyen a napi étkezésben.. : )

Értem... na meg, ha pipával indulok neki, akkor magabiztosabb is vagyok.. : ) Köszi a válaszokat!

2010. ápr. 7. 15:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 15/L... :)
2010. ápr. 7. 15:09
 9/10 anonim válasza:
Szerintem bicajozz. Naponta lenyomok 15 kilométert. Szerintem rohadt jó.
2010. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen! Ez is jó! :) (Y)
2010. ápr. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!