Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van olyan bor ami nem keserű?

Van olyan bor ami nem keserű?

Figyelt kérdés
Vettem minőségi merlot édes bort mert gondoltam finom lesz és el leszek ájulva mint a borkóstoló szakértők. De nekem keserű az is. Szóval van finomabb bor, vagy hadjam inkább?
2012. jún. 27. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Kóstóld meg a Tokaji Aszút vagy Szamorodnit. A másik, ami még elég édes, a Malaga.
2012. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy bornak sosem kellene keserűnek lennie, de az említett bor ha jól emlékszem a négyszáz forintos kategória, tehát sokat nem lehet elvárni tőle. Viszont ugyanilyen olcsón a Dankó teljesen cukros, vagy ott vannak a Muskotályok, azok nagyon édesek.
2012. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nem volt drága 590ft.
2012. jún. 27. 14:40
 4/6 Phoney ***** válasza:

Attól még nem minőségi, hogy az van ráírva:) A borkóstolók egyébként kicsit sincsenek elájulva az édes boroktól (legalábbis az édes vörösboroktól nem), és a minőségi borok a legszerencsésebb esetben is 800 (de inkább 1500) körül kezdődnek.


Ebben az árban fehérborokkal próbálkozz, ha zavar a csersav keserű jellege, bár ez valamilyen formában minden vörösborban meglesz, csak a jobbakban kellemesebb.

2012. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak saját fogyasztársa kell néhanapján, akkor ajánlom a Sangriát. Nincs annyi alkoholtartalma és gyümölcsös ízű. Én azt nagyon szeretem, persze nem minőségi bor, de nem rossz.
2012. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sangria :)
2012. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!