Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan csempésztek be piát...

Hogyan csempésztek be piát egy szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
Flaskába, üvegbe? Hogyan lehet, úgy hogy ne vegyék észre? Főleg nyáron, amikor a ruha is kevesebb? Vagy előtte mennyivel isztok, hogy ne menjen ki a hatása? Az jobb ha egyszerre sokat iszol előtte 2-3 órával?

2012. jún. 29. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Miért, ott nem árulnak?

Csak annyit szoktam "becsempészni", amennyit már megittam előtte!

2012. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

háát igen. télen lényegesen könnyebb kabát alatt.:D vagy kabát belső zsebében.

ha van veled lány esetleg a táska aljára berakhatja. bár a legtöbb szórakozohelyen a kidobók átnézik..

mi általában benyomjuk előtte a piát. 2-3an öszedobunk valami rövidre plusz mellé kisérő és kész. eléggé meg tud ütni..

sztem a 2-3 óra előtte sok. azalatt sokminden kimegy.

bár sokminden függ attól, h mennyire bírod a piát.

2012. jún. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Pia nélkül már nem tis tudjátok jól érezni magatokat?? A lényeg az hogy hányásig részegek legyetek?? Akkor minek ahhoz szórakozó helye menni? Elmentek egy parkba,sárga földig leisszátok magatokat,és részegen óbégathattok a parkban is..
2012. jún. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
84%
#3 addig jó amíg a sok részeg barom egy helyen van bezárva. Egyedül mennél haza a parkon át, erre ott a sok agyoniskolázott..
2012. jún. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

1. Szerintem szánalmas, hogy valaki csak úgy tud bulizásban gondolkodni, hogy seggrészeg.

2. Ha nincs pénzed szórakozni (megvenni a szórakozóhelyen az italt), akkor maradj otthon, és idd le magad a gép előtt.

2012. jún. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon pici női táskákat nem nézik át, de így max. táskánként 1-1 decit tudnátok bevinni. Esetleg dupla fenekű táska.

Amúgy teljes mértékben megértelek, a szórakozóhelyeken nagyon drága minden. Ha részeg nem is akarsz lenni, van olyan hely ahol 1 feles jobb pálinka ezer forint, ugyanennyi vodka meg 500. Szerintem is jobban megéri, ha vesz a társaság 2500 pénzért fél liter vodkát, akkor pont a feléből jön ki.

2012. jún. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csempészek be piát. Olyan helyre megyek, amit megengedhetek magamnak.
2012. jún. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi előtte szoktunk inni, becsempészni sajnos nem nagyon lehet :S + ott helyben iszunk valamennyit, de tényleg nagyon drága minden...
2012. jún. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki hova jár, de nekem még soha sehol nem néztek bele a táskámba...

Előtte sokat inni meg értelmetlen dolog.

2012. jún. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én általában olyan szórakozóhelyre járok, ahol nem túl drága az alkohol. Inkább ilyen kocsma félék, ahol koncertek szoktak lenni. Oda nem szoktam becsempészni. De egy fél literes flakon belefér a zsebedbe nem fognak átvizsgálni szerintem. Bár nem ismerem a szórakozóhelyeket.
2012. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!