Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nincs senki, aki eljönne...

Ha nincs senki, aki eljönne veletek bárhova is, akkor elmennétek együl?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, szóval főleg tőlük kérdezem, de azért fiúk is válaszolhatnak. Szóval ha kevés ismerősötök van és senki sem jön veletek mondjuk moziba, vásárolni, bulizni vagy akárhova, akkor ti elmentek egyedül? Mert én eddig nem mentek (kiv. vásárlás) és ezért kb. sosem megyek bulizni, pedig szeretnék, mndig csak otthon tudok lenni
2012. jún. 29. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
én simán. és lány vagyok.
2012. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Mert nekem fontos, engem érdekel.

2012. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tök jó, köszi a választ:) és nem szoktak kinézni, h egyedül vagy? Én most konkrétan focit szeretnék nézni, ugye vasárnap van a döntő. De ott mindenki asztaloknál ül csoportokban, én meg egyedül odamegyek, olyan gznak tűnik:/
2012. jún. 29. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon furán érzed magad, vagy egyedül, akkor társulj oda valakikhez, az emberek úgyis iszogatnak, oldott a hangulat, meg a meccsnézés amúgy is elég közösségi és összehozza az embereket. Menj oda egy asztalhoz, ahol még látsz helyet, és mondd, hogy senki sem jött veled, csatlakozhatnál-e?:)
2012. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kit érdekel, hogy kinéznek-e? a műsorral foglalkozom, nem azzal, hogy valaki kinéz-e, vagy sem.
2012. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Engem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam, nem szeretem, ha röhögnek rajtam
2012. jún. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!