Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sör avagy bor? Melyiktől...

Sör avagy bor? Melyiktől érzed magad jobban, ha ivásra kerül a sor?

Figyelt kérdés

Kérek márkákat is!


A normális kommentelőknek megy a zöld mancs!!!


2012. jún. 30. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
cider:) avagy almabor most az a kedvencem ha ivásra kerül a sor,azonbelül csak a Somersby almás.
2012. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább sör. a bortól csak elálmosodok:).

Beck's, Staropramen(ebből inkább a barna).


Borból Duna melléki kékfrankost(félédes) iszom.

2012. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha berúgásra kerül a sor, akkor boros kóla. De ilyen ritkán van. Ha haverokkal iszogatunk suli után akkor a sör. Sörből csak a borsodi <3

Borból pedig házi, vagy valami olcsó, de nem szoktam sokszor berúgni évi 3-4alkalom.

2012. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
sörből a Soproni, de attól tényleg csak jól érzed magad. ha be akarsz rúgni, akkor a kannásbor a tuti! nekem legalább is mindig jókedvet csinál, túl jót is.;)
2012. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sörből csak cseh, barna 8az előbb felsoroltam egy válaszban a kedvenceket, most hagy ne kelljen) :) , borból pedig... most rá vagyok kattanva Irsai Olivér fehér száraz boraira. Utóbbit jobban szeretem fogyasztani, a vesém rakoncátlan a sör miatt, a gyomrom még bírja a savakat. ;)

A divat, ízesített pacsulikat nem szeretem.

2012. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább boros vagyok, mint sörös :) ha sör, akkor ezeket a "limonádé"-dolgokat iszom, márkától függetlenül, borból pedig márkát nem tudok mondani, mert elég változó :) de édes vöröset szoktam, vagy rozét, de akkor abból már fröccs lesz :)
2012. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nekem az a legjobb ha iszok sört, majd rá bort. Fontos a sorrend: előbb a sör aztán a bor, ha fordítva iszod kegyetlen fejfájásban lehet részed. Sörből kőbányait szoktam vagy amilyen épp van itthon. Borból meg házi bort szoktam vagy a legolcsóbb bort, ami a boltba van. :D
2012. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!