Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fehérrumból ismer valaki...

Phoney kérdése:

Fehérrumból ismer valaki "prémium" kategóriát? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ismer valaki olyan márkát, ami a Bacardi és Havana Club fehérrumoknál határozottan jobb? Igazából nem tudom, ki lehet-e hozni ennél lényegesen többet egy fehérrumból.

2012. jún. 30. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lenne már bámi ami ezeknél jobb lenne. Ami nem ez a kettő az nem is fehérrum.

Ezt a két fajtát ismerik el Kubában is, amit e mellet gyártanak azt legfeljebb a turistáknak szánják. Ha valami extrára vágysz akkor próbálj ki egy 7 éves "anejo" Havana Club-ot ..

2012. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:) Ne higgy el mindent a tévének (vagy nem tudom, kinek hiszed el), mert olyan ital nem létezik, amiből csak két márka jó. (A Bacardit inkább eleve nem is nevezném JÓnak.)


A Havana 7 éves tényleg nem rossz, de az áráért vannak jobb érlelt rumok is.

2012. júl. 2. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Kubában is voltam :D
2012. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha a kubai eljön Magyarországra, akkor a legtöbb helyen neki is jól megmondják, hogy a Rézangyal meg a Panyolai a pálinkák atyaúristene, ahogyan az amerikaiak is sokan azt hiszik, hogy egyik whiskyjük sem ér a Jack Daniel's nyomába:) A népszerűség és a minőség általában nincs egyenes arányban egymással.


Említsd meg egy magyarnak a legjobb pálinkamárkákat, és csak pislogni fog, hogy sose hallott róluk.

2012. júl. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!