Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonalds-os prémium grillcsir...

McDonalds-os prémium grillcsirke saláta? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Viszonylag sok hús van benne? Koktélparadicsom kb hány darab van benne? Milyen fajta saláták vannak benne? Nektek ízlik? Mennyibe kerül?

2012. ápr. 2. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

1150Ft, konkrétan 4 darab koktélparadicsom van benne. Egy szelet grillcsirkét tesznek rá, szerintem picit kevés a salátához, de ha valaki mindenképp mekiben akar salátázni, akkor szerintem ez pont nem hátrány. A salátaféléket nem tudom felsorolni, de azon meg a paradicsomon kívül még némi sajt van benne.


(Mekiben dolgozom.)

2012. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem, igaz, az árát nem éri meg. (Meg mekibe olyan salátáért menni, mint bordélyházba pusziért, de ettől függetlenül általában én is salit szoktam enni :P)

A husi nekem elég, igaz, nem vagyok az a nagy hús fanatikus. A koktélparik számát nem tudom megmondani- sosem számoltam még. Van még sajt a tetején, ami kicsit hasonlít a parmezánhoz, ez nagyon finom, illetve kenyérkockát adnak még hozzá (meg öntetet, ha kérsz, de azt ugye külön felszámolják). Jégsali, lollo rosso, ruccola szerintem vannak benne, de az összes fajtát nem is tudom azonosítani :)

2012. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 2. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ehehe, 1150 ft-ból kb 4 olyan adagot ki lehet otthon hozni, kb fél óra alatt...
2012. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!