Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lányoktól kérdezném. Milyen...

Lányoktól kérdezném. Milyen időközönkét szoktatok nagyon berúgni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Soha.
2012. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
nagyon? soha.szerintem egy nőnek legyen tartása. Nem vagyok prűd,de minek? anélkül is jól tudom magam érezni.Max becsiccsentünk,mert hát az kell ebben a sz@r világban néha,de a nagy részegség utána csak ciki meg kellemtlen.
2012. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Egy részeg férfi is undorító, hát még egy nő! Pfff. Nem sokba nézek egy olyan nőt, aki alig áll a lábán, vagy hány, úgy be van rúgva. A tartásról nem is beszélve, ami olyankor olyan kevés, hogy hagyja magát egy sarokban megd.gatni. Na jó, kicsit már belemélyültem, szóval még soha nem voltam részeg, sem ittas, és nem is tisztelek egy olyan nőt, aki így viselkedik, lehet akárhány éves!

18/L

2012. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Sokévente egyszer. Talán ha 3-4 ilyen eset volt eddig életemben (rosszullétig, hányásig egyiknél se jutottam el).

29/N

2012. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

azta,micsoda szent itt mindenki:)Hát én nem voltam az,szóval tudok érdemleges választ adni

Nekem volt olyan időszak az életemben,egyetemistaként,mikor a bulikról szóltak a mindennapok,akkoriban heti 1-2 alkalom,végeztem a sulival,aztán dolgozni kezdtem,ez ritkult havi 1-2 alkalomra,majd teherbe estem,és nem ittam már két éve egy korty alkoholt se..

2012. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem szoktam. És nem azért, mert szent lennék, vagy prűd. Egész egyszerűen szánalmas vagyok olyankor (annyira részeg még sosem voltam, h valamennyire ne emlékeznék másnap), és mikor kijózanodom, állatira szégyellem magam. Így igyekszem elkerülni ezeket a helyzeteket, ami összesen úgy 2-3 alkalommal történt meg eddig.

Ráadásul mikor más lányokat látok seggrészegen, azt is szánalmasnak találom (gyakran a férfiak/ fiúk is azok, szó sem róla), de egy nőnek különösen rosszul áll.

21/L

2012. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Szégyen-gyalázat, ha egyszer is megtörténik.


Sajna egyszer megtörtént, bár nem ittam sokat, csak valami nagyon ütős volt... Épp elég néhány korty, amitől kissé vigyorog az ember, de magánál van. Ilyen is rég volt már.


30n

2012. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Nem tagadom, volt egy elég merész időszak az életemben, nagyjából úgy, mint mindenkinek, de őszintén szólva kinőttem abból, hogy a nagyon berúgás valamiféle pozitívat jelentsen. A nagyon berúgást úgy jellemezném, hogy rosszullét, hányinger, gyengeség, rossz mozgáskoordináció, romló fizikai és szellemi cselekvőképesség,másnaposság, fejfájás - a teljesség igénye nélkül. Hát, manapság ebben semmi pozitívat nem találok, így aztán soha nem rúgok be.
2012. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Ha van pénzem rá, akkor van, hogy egy héten többször is, de egyhéten egyszer biztosan, legalábbis nyáron. Utálom ha meghívnak, mert akkor én ritkán tudom vissza adni a meghívást. Hányni nagyon ritkán szoktam alkoholtól(régebben elég sokszor hánytam), másnapos pedig talán életemben egyszer ha voltam... Suli időben néha, hétvégén de egy sör az mindig belefér igazából. :D

18L

2012. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Büszke lehetsz magadra, 18 éves lányka, hogy minden héten berúgsz, és 18 évesen mondod azt, hogy régebben hánytál sokszor. Akkor hány évesen kezdted a heti ivászatot, és a rendszeres berúgást?
2012. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!