Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Randi előtt inni szeretnék...

Randi előtt inni szeretnék mert attól feloldódok, de nem tudom hogy mit vegyek, szerintetek mi lehet a leghatásosabb? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Valami olyat akarok amitől azért kicsit berúgok,de nem is vagyok kész...mi az amiből elég egy üveg vagy doboz?1 sörtől gondolom nem várhatok ilyen hatást,vagy mégis?

2012. júl. 18. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1doboz sörtől nem is,egy üveg bortól biztos,sőt elég abból fél üveg is
2012. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
feles vodka, de a csajban nem fogsz jó benyomást kelteni az biztos
2012. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sem kell berúgnod, csak egy kis kurázsit igyál. Egy feles vodka vagy valamilyen jóféle pálinka. Nem kell több! Ja és utána rágó :D
2012. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én a vodkát ajánlanám, mert annak nincs szaga( de csak mértékkel)
2012. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
47%
2 feles Vodka és utána egy alapos nyelv-és fogmosás.
2012. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
milyen márkák vannak?:d ajánljatok valamit!
2012. júl. 18. 22:03
 7/12 A kérdező kommentje:
és milyen árba vannak?
2012. júl. 18. 22:04
 8/12 anonim válasza:

ha vendéglátóipari egységben (pl. kocsma) kívánod fogyasztani akkora kb. 200-600forint között számíthatsz, persze lehet h van nagyonkommerszból olcsóbb, de azt nem ajánlanám, vodkából ami kb fapados, de nem spar budget a neve, az pl. royal, iható, nem roszz, de nem is jó, ha jobbat, minőséget akarsz inni ott a finlandia vodka, vagy absulut vodka, de az meg ugyebár drágább.

az előzőekkel egyetértek, inkább a vodka, mert érződik meg legkevésbé, de azután is minimum egy rágó

de mondjuk ha van időd, tolj le egy korsó sört, abban is van annyi alkohol mint egy 4cl rövidben, csak ugyebár az alkohol mellé megiszol még "4,5dl vizet" sörnél, aztán mehetsz a mellékhelyiségbe, kiereszteni a gyíkot, ez a "nagy hátránya"

egyébként még ez annak is a függvénye, h mit jelent nálad, az h kicsit berúgok, és mitől rúgsz be kicsit

én személy szerint nem ajánlanék egy 4cl rövidnél vagy egy korsó sörnél (pohár bornál) többet

éééés egy utsó tipp: ha viszonylag olcsón jó alkoholtartalmú és jó italt akarsz inni, vegyél dréher bakot, nem reklámozni akarom, de 7,2% v 7,3% (nem emléxem) és elég finom, és kb üveggel 270ft, annyi pénzből max minősíthetetlen minőségű bort tudnál venni pl.

2012. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
akkor szerintem azt veszek, de mennyit vegyek belőle hogy kicsit berúgjak?csak annyira hogy jól érezzem magam,de ne legyek full részeg.amúgy nem túl gyakran szoktam inni
2012. júl. 19. 00:32
 10/12 anonim válasza:
igazából ezt neked kéne tudni, de tényleg, saját példámat felhozva, ismerek olyan 18+ lányt, akit egy fél l sörkiüt, de viszont kocsmáztam már német lánnyal, akin 3sör meg 2 feles (jäger) alig látszott meg (mind2n átlagos testalkatúak, szal az h nagyobb testtömeg nem jöhet szóba)
2012. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!