Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak, hogy másnap ne...

Mit igyak, hogy másnap ne legyek másnapos és tudjak másnap is inni?

Figyelt kérdés

Készülök a hegyaljára és ugyebár ott szoktunk inni:) Tavaly túlzásba vittem néha és volt, hogy 2 napig nem tudtam se inni, se enni. Mit ihatok, hogy ne legyek másnapos?

Persze tudom, hogy ahhoz az is kell, hogy ne vigyem túlzásba


2012. júl. 1. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ott a lényeg, hogy ne keverd! Ha csak egyfélét iszol (persze abból se kimagaslóan sokat), akkor már kisebb a probléma.

Az pedig, hogy ki mitől lesz másnapos, elég egyéni dolog. De általánosságban a vörösbor, olcsó tömény kombó elég gyilkos tud lenni. :)

2012. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igyál teát haver!
2012. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben a citromos víz!
2012. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nappal sör, este jó tokaji bor. :)
2012. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
vizet
2012. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Igazuk van igyál sört meg bort én is azt iszom:D
2012. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kakaót
2012. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Igyál vizet! De komolyan, kötelező egy fesztiválon csontrészegre innod magad? Én is járok a barátaimmal koncertekre, de tudtommal ott nem az ivás a lényeg, hanem a zene és a társaság. Bár nagyon sokan azért járnak oda, hogy leigyák magukat, sajnálom is őket, hogy csak így képesek kikapcsolódni, meg idegesít is, hogy a viselkedésükkel a mi bulizásunkat is megzavarják (nem vicces, ha a hátam mögött rókázik valami részeg hülye, amikor épp szeretném jól érezni magam). Egy fél literes dobozos sör bőven elég.
2012. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ez a lényeg, hogy ne vidd túlzásba...

Én már évek óta járok fesztiválokra, nem vagyok az a nagy piás, de ilyenkor azért iszunk minden este. Sört mindig szoktam, gyakran bort, vagy valamilyen fröccsöt. Vagy viszünk be vodkát, pezsgőt, bacardit valami kinti boltból.

Úgy szoktuk, hogy a sátornál bekevergetjük üdítővel (már a töményeket) egy részét megisszuk ott helyben, még mielőtt elindulunk koncertekre (de itt csak addig, amíg elérjük azt a tipikus jókedvű ittas állapotot), aztán a többit visszük magunkkal fél literes üvegekbe áttöltve, az meg fokozatosan elfogy az este folyamán. (Na jó, általában elég gyorsan... :D), aztán még max 1-2 sör.

Na azt akartam ebből kihozni, hogy nem egyszerre iszok meg mindent, hanem tartok közte szüneteket, és ismerem magam annyira, hogy mi az a pont, amikor már jobb ha abbahagyom, mert rosszul leszek, gondolom te is kitapasztaltad már, na olyankor kell abbahagyni és így sose vagyok másnapos.

2012. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Előző vagyok, még valami ami fontos! Nagyon sok vizet iszok közben, meg egyszer az este során eszek is (mármint ivás közben már), így nem leszek rosszul, csak szinten tartom magam.
2012. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!