Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Gáz ha egy nő nem tudja...

Gáz ha egy nő nem tudja meginni, a pálinkát meg a vodkát tisztán?

Figyelt kérdés

sört meg tudom inni, mert a likőröket, esetleg még a vodkát meg a whisky-t, bort keverve. Meg persze pezsgőket. De hogy nem tudok egy húzásra meginni egy pálinká. Volt egy bulin, nyitóital egy húzásra való pálinka, és olyan gáznak éreztem magamat, mindenki meg tudta inni a körzetemben, még a 15 évesek is, de én lenyelni nem tudom, nem hogy utána rosszul leszek.

18 éves lány vagyok


2012. júl. 19. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen. egyáltalán nem gáz. ha pedig a környezetedben gáznak számít, akkor rossz emberekkel barátkozol
2012. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem kösd föl magad,hát így nem lehet élni!!!
2012. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Én épp a fordítottját gondolom: az a gáz, ha egy lány/nő iszik, mint a kefekötő. Szerintem egyáltalán nem sikk inni egy nőnek, sőt!
2012. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor gáz, ha mégis erőlteti!
2012. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezzel kb én is így vagyok. Csak én fiu vagyok. A baráti körömben pedig direkt örülnek ennek, mert több jut nekik. Ha töményet iszunk akkor megmondom, hogy köszi én nem kérek. Persze ha muszály akkor valahogy legyűröm. De szerintem nem ciki, ha nem tudod egybe lenyelni.
2012. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg a spenótot nem tudtam megenni az óvodában, mégsem éreztem h gáz lenne. Igyál olyan piát amilyet szeretsz akkor baaz... pálinkától még másnap is büdös pálesz szagút okádik az ember, Én sem szívesen iszom csak ha nagyon muszáj mert nincs másra lóvvééé csak a haver ingyenes házipáleszére.
2012. júl. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A pálinkával én is így vagyok. Vodka az lemegy nehezen, meg a fehér rum is :D Borokhoz hozzá vagyok szokva(borkedvelő családom révén), sört azt már kiskoromban levadásztam az asztalról :D

Nem gáz semmi, szerintem. Igyál olyat, amilyet szeretsz :D Nekem a gyomrom rossz, és ha hívnak valahová, akkor nem erőltetik rám a töményet... :D

2012. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Vendéglátásban dolgozom, iszom is rendesen, sőt túl sokat is, de én sem tudom húzóra meginni a feleseket. Nincs ezzel semmi gond, jobban is esik, ha 2-szerre, 3-szorra iszod meg, mert jobban érzed az ízeket.

21/L

2012. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zusomJe válasza:
nem gáz, a helyesírásod viszont az...
2012. júl. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!