Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Érdemes tartani a koliba...

Érdemes tartani a koliba alkoholt?

Figyelt kérdés
Fõsulis leszek. Ti hogy szoktátok csinálni? Mindig van pár üveg bor meg sör vagy ha spontán buli van elugrotok a tescoba?
2012. aug. 2. 09:35
 1/7 Kukaac ***** válasza:
100%

Társaság és koleszfüggő. De azért, mert megkínálsz valakit egy felessel, nem fognak elkergetni a szobából :)

Attól is függ, hogy van e saját hűtőtök, mert közösbe nem merném betenni a sört.

2012. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem érdemes. Én nem koleszezek, de jó lehet. De most nem úgy hogy annyira megrészegedek hogy most le kell fektessenek. Hanem úgy 1-2 sör. Ám ha csak közös hűtő van, akkor lehet kapni ilyen hűtő táskákat, csak az a hátránya hogy kellenek olyan jégpatronok belé, és azért egy idő után fura lesz hogy minek tartasz jeget a fagyasztóba.
2012. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fagyasztóban jegyet? Borzalom!

:)

2012. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ah, fail
2012. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lesz saját hûtô úgytudom... én arra gondoltam, hogy mondjuk egy hubit meg 2-3 bort 10-12 sört ha spontán buli van ne kelljen szomorkodnom h nekem nincs... nem feltétlen hûtôben mondjuk a szekrény aljában....

Hétköznapokban am se szoktam csak ugy inni ez után sem tervezem...

2012. aug. 2. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:
mindig jó ha van, nálunk is mindig van tartalék pia :) csak azért is jó mert ha vmi bulit csináltok arra úgyis vesztek piát és ha véletlenül nem elég akkor ott van helyben :D mondjuk nálunk a kolibüfében is van sör meg bor, de drágábban mint a tescoban
2012. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha buli/nagyobb ivászat van, akkor aznap szoktunk vásárolni.

Egyébként jó, ha van azért pár sör,mi szoktunk mindig venni egy tálcával, hogy legyen pár napra, de ha amúgy nem vagy nagy sörös, akkor elhanyagolható; bár tény,h. kényelmesebb 1szer megvenni 1 tálca sört(főleg mondjuk 150ért Löwenbraut a tescoban :D ),mint mindennap elmenni vásárolni.

Röviditalokat szerintem felesleges tárolni.Majd úgyis kitapasztalod a közeledbe lévő bolt(tesco,match,spar stb) akcióit,és nyilván olyat fogsz venni,amit szerettek is,és még olcsó is :D

Amúgy hol leszel egyetemista ?

2012. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!