Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az önkiszolgálós Tescoban...

Az önkiszolgálós Tescoban kilehet játszani a korhatárt? Csak egy almás somersby-t akarok.

Figyelt kérdés
személyi nélkül csak kisker áron tudom megvenni, az 100 ft-al több,meg úgyis a tescoban van dolgom :D
2012. aug. 3. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kijátszani ott sem lehet, a szabályok rájuk is vonatkoznak. egy esélyed lehet, nevezetesen, ha nem nézel ki bébinek és a pénztáros rád sem néz csak blokkol és elveszi a pénzt.
2012. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod kijátszani, mert fizetés előtt kiírj, hogy engedélyezendő termékek vannak a kosárban és jelez az asszisztensnek. Ő odajön és gondolom elkéri a személyid. Én felnőtt vagyok tőlem nem kért semmit, csak 2 üveg bort vettem, és ezért tudom. Odajött lepittyentette a kártyáját azzal belépett egy menübe, és engedélyezte.
2012. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

itt a pénztároson múlik sok minden.

balatonra menés elött beugrottunk egy kis mennyiségű piáért(1 estére) 2 karton sör, meg pár üveg rövid, haveromék bisszamentek, én mondom nem mászkálok, inkább kipakolok a kocsiba.

felpakolok a szalagra, fizetek és kész, igaz elmultam már 18, de eddig mindig kérték(pedig nem régóra vagyok 18, 1 hónapja), frissen voltam borotválkozva, így még fiatalabbnak néztem ki, szóval nem tudom, de volt olyan hogy 27 éves emberrel mentem, akkor még nem voltam 18, őtőle is kérték, pedig már ránézésre sem "fiatal"

2012. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérd meg valamelyik jobb fej 18 feletti haverodat...
2012. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Basszus :/ mindenki 18-20 nak néz, de valószínű akkor kérnének személyit :S 2-4,5 % alkohol miatt most rohangálhatok :S :D
2012. aug. 3. 14:35
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Sok Tecsóban van már önkiszogáló pénztár,na ott azt viszel ki,amit csak akarsz.

(a Kaposváriban láttam ilyent,utoljára )

2012. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
nem tudod kijátszani. ha annyira nagyon kell az a pia,akkor meg szánd rá azt a plusz százast.
2012. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem is az,hogy annyira kell,de jó lenne meginni egyet filmnézés vagy olvasás közben :D


A haverjaim eléggé pofátlanok, tuti meghívatnák magukat is egy-két dologra. Szüleim meg már elutaztak... :S

2012. aug. 3. 14:43
 9/13 A kérdező kommentje:
Nálunk is van önkiszolgálórész a tescoban,ezért gondoltam,hogy ott ki lehetne hozni. De ha kell a jóváhagyás..:S
2012. aug. 3. 14:45
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérsz valakit, hogy vegye meg. Engem is kértek már meg, 1-2 sörről volt csak szó, megvettem. Persze az árát is odaadták. :)
2012. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!