Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka + sör jó kombináció?

Vodka + sör jó kombináció?

Figyelt kérdés
Először laza sörivás, közben pár 3 cl-es Vodka. Így kellemes és hatásos az ivás? Tapasztalatok?

2012. aug. 9. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt megtudod.... azta....
2012. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
7%

Na jó, gyere fiam, adok pár tanácsot:

1. Vodka + energiaital = pörögsz mint állat (ezt próbáld ki)

2. Jägermeister + energiaital = Repülőszarvas (a hatás ugyanaz és gumicukor szerű íze van)

Azt kihagytam, hogy szerintem Bombával a legjobb de a többi energy drink-el sem rossz

3. Vodka + sör? Még nem ittam úgy, ha kipróbálod, mesélj.

4. Nincs több tanács majd kitapasztalod ;)

Ja és csak úgy, hogy hogyan képzeld el a Vodka + energia ital hatását: én alapból fél liter vodkától nem, hogy részeg de még becsiccsentve se vagyok viszont ha energia itallal iszom akkor 1L Royal Vodka elég szokott lenni 3 ember földön forgunk a röhögéstől bebaszásához ^^

2012. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
44%
Nagyon jó kombináció! Annyira, hogy egy ismerősöm most fekszik az intenzíven agyvérzéssel, csak ezt a kombinációt itta éveken át! Jó, persze mennyiséget. Ha nem akarsz magadnak rosszat....inkább NE!
2012. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

öömm, az energiaitalossal kicsit vitatkoznék:)

Egy ideig jó, de a másnap horrorisztikus, és magas vérnyomásban szenvedőknek meg veszélyes is.

2012. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Phoney ***** válasza:
100%
Hát, ha a hatás a lényeg, akkor boríts minden korsó sörbe egy felest, aztán másnap majd elmesélik, mi volt.
2012. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

12:49

Nem tudom lehet, hogy nekem vasgyomrom van de én még a vodka+energiaital után is full részegen tudok gondolkodni és teljesen nyugodtan is tudok viselkedni (konkrétan mintha nem lennék részeg csak a járásomon látszik meg 1-2 beszédhibán, ezt haverok is megerősítették szóval nem csak én emlékszek rá így... mondjuk nagyon ritka, hogy utána így nyugton maradok ha már berúgtam akkor megyek partizni :DD) Ja és még soha az életben nem voltam másnapos sőt sokszor nem is aludtam utána szóval nem is attól nem vagyok, hogy kialszom magam. :) Nem tudom kitől örököltem ezt a "képességet" de örülök neki, hogy nekem nem kell másnap szenvednem meg a kihánynom magam xD :D

2012. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Biztos hogy hatásos. Az agyvérzést én is megtudom erősíteni.
2012. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, mert ez kicsit tompítós pia, amiből ha sokat iszol akkor csak elbambulsz, elálmosodsz.


Ha táncos helyre mész, akkor buli indulása előtt 1 órával üveg pezsgő a tuti, 1 óra után hat 1-2 óráig királynak érzi magát tőle az ember (de nem részegnek), nekem régen így volt a legkönnyebb csajozni. Jobban bevált mint a kokain. :)

2012. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik rendezvényen (a vendéglátó cég oldalán dolgoztam) a cégünk magas beosztású egyéne kitapasztalhatta.

Ilyen estéken, mivel mi vagyunk a fogadó cég tilos berugni. Ügyfeleinket itatjuk nem magunkat. Maximum sörözhetünk vagy borozhatunk (azt is mértékkel). Egyik vendégcsapat főnökömet nagyon meviccelte. A sörébe folyamatosan vodkát öntöttek. Ízéről nem jött rá a "célpont", hogy mi történt. Iszogatott egész este.

Másnap nem tudott bejönni dolgozni. Azt mondta, hogy életében nem volt ilyen részeg soha és nagyon másnapos volt 2 napig.

2012. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kell ide keverni az energiaitalt meg a "koktélkészítést"... A kérdésre válaszolva igen szerintem ez a legkellemesebb kombináció énis minig ezt kérem, sok ismerősöm a whiskyre esküszik de a vodka az igazi és a sör persze kell kísérőnek. Ami nekem eddig leginkább bejött: Szalon vágottsör (se a szalont se a szalon barnát nem szeretem de a vágott valami isteni) és mellé korsónként 3X 2cl (egy ideje a feles és a 3cl kiment a divatból ahova én járok már jó ideje csak 2-4cl van) Absolut vodka.
2012. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!