Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka + sör jó kombináció?

Vodka + sör jó kombináció?

Figyelt kérdés
Először laza sörivás, közben pár 3 cl-es Vodka. Így kellemes és hatásos az ivás? Tapasztalatok?

2012. aug. 9. 12:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

háááát igen... ahogy a főnök másnapos volt két napig, most akkor képzelj el engem, egy lányt...

Nem terveztem szétcsapni magam, nem is lehettem szép látvány, de az volt, hogy annyi sört kapunk, amekkora cuccot viszünk, hogy teleöntsék. Na, csoporttársammal vittünk egy teáskannát (1,5 l) meg egy edényt (az vagy 3 :D)

És exem hozott vodkát. Egyetlen egy tekila is volt, de a vodkából nem emlékszem, hogy mennyi, egy idő után már nem nagyon volt megállás.

Olyan, de olyan szarul voltam vagy 3 napig.. nem hánytam ugyan egyszer sem, de nem bírtam enni napokig.

SZÓVAL NE! :D (és a vodka a hibás! mindig az a hibás!! :D)

2012. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én skóciában dolgozom bármixerként és rengeteg kombinációt próbálunk ki. és igen próbáltuk a sör + vodka kombót de arra jutottunk hogy egy hányás ízű szar.
2016. máj. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!