Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az emberek miért olyanok,...

Az emberek miért olyanok, hogy enyhén szólva alkoholisták de "kifogásos alkoholisták"?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallom a "na erre igyunk, Na erre inni kell! Na, most Ma a születés napomon úgy bebasz*k! Átmentem a vizygán, Ma iszunk!"


Az ilyen emberek miért találnak ki mindig valamit amiért lehet inni?

És miért nem isznak csak "úgy" ha ennyire szeretik az alkoholt?

Mert akkor rámondaná m indneki, hogy "fúj, mocskos alkesz!" de ha van rá kifogás, már természetes dolog mi?



2012. aug. 10. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek általában szokások,hagyományok,nem mindig kifogások.Akkor is rámondom valakire,hogy alkesz,amikor beb*szik egy átlagos hétköznapon,meg akkor is,ha egy ünnepségen nagyon beb*szik..-.-"Minek kell annyit inni?Miért nem elég pár korty?
2012. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 shelli ***** válasza:
Szerintem azért egyre több a piás mert egyre szarabb az élet, és legalább addig boldognak hiszik magukat. Körülöttem is sok ilyen van, + voltam pultos, sokan a gondok elől menekülnek és ezért találnak ki mindent amire lehet inni, lehet "ünnepelni"
2012. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a mindenki, a közönség miatt van hanem azért hogy megnyugtassák saját magukat, hogy 'te csak az ünnepre iszol, nincs ezzel semmi baj', pedig amúgy tudják hogy csak be akarnak rúgni. Mint amikor lelkiismeret furdalásod van, és azt mondogatod magadnak hogy 'nem az én hibám'.
2012. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az egész család ilyen,szeretünk iszogatni:)

És képzeld,csak úgy is szoktam/szoktunk inni a barátokkal.

És a sok s*gghülye ember szerint aki heti egyszer iszik egy kis alkoholt,az már alkoholista...Nevetséges.Minden kocsma/bár/pub dugig van hétvégente,ezekszerint az összes ember alkesz?!

2012. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!