Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legkevésbé torokmaró...

Fritz Roland kérdése:

Melyik a legkevésbé torokmaró whiskey/whisky?

Figyelt kérdés
Eddig Black Velvet-et Jameso-nt Ballentine-s és Red Labal-t ittam. A Jameson volt a legerősebb a legfogyaszthatóbb pedig a Ballentines de megköszönném ha még tudna valaki ajánlani jó félét ami nem az a túl drága de nem is valami tesco gagyi.

2012. aug. 12. 23:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a Bushmills-t is érdemes lenne kipróbálnod, ízre is jó, meg nem is az a nagyok karcos.

Mondjuk nem tudom, árba belefér e, de az alap Bushmills végül is még annyira nem drága.

2012. aug. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Phoney ***** válasza:

Ha a Jameson mart, akkor neked a Bushmills alapwhiskyje sem lesz kellemesebb.


Érdemes egy 10-12 éves whiskyt kipróbálnod. Ha ízlett a Ballantine's, akkor abból a 12 évest (pl. mert a korához képest általában olcsó), de ha italkerben találsz, akkor a Lauder's 12 és a Grand Macnish 12 még olcsóbb, és jók.


Hypermarketben végülis bármelyik 10-12 éves skót/ír whiskyt megveheted (Johnnie Walker Black Label, Glenlivet 12, Glenfiddich 12, stb.), egyedül a Chivast nem ajánlanám, mert nem nagyon éri meg az árát.


De ezeket sem érdemes egy kortyra leverni.

2012. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!