Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor kezdhetem el a kávézást?

Mikor kezdhetem el a kávézást?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok mikor kezdhetem el ?
2012. aug. 14. 13:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Így: Anya! Rendszeresen akarok kávézni.
2012. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát finomabban nem lehetne?? :)
2012. aug. 14. 14:57
 13/16 anonim ***** válasza:
13:56 vagyok. Megszokásból ne igyál. Egy dolgot tegyél meg mielőtt rendszeresen kezdenéd inni, kérdezd meg szüleid milyen lenne a reggelük kávé nélkül. Napi kávét én nem ajánlom. Amíg nem hajnalban kelsz és későn fekszel fölösleges naponta kávét inni. És is szeretem az energia italt még se iszok naponta, mert felborítja az energia háztartásom. Csak akkor veszek, ha tudom azt a kevés energiát amit ad el is használom még napközbe, na és ha nincs nálam más üdítő. Ennyi idősen én nagyban vedeltem például mindent ami koffeines volt, mert virrasztottam. De mikor nem kellett nem ittam. Fontos, hogy tud mikor kell neked valami és mikor használod kényszerből. De ez csak az én véleményem. Nem várom el senkitől, hogy egyetértsen velem. :)
2012. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Értem , de olyan jó a kávé.:) és a szüleim is isszák, nagyszüleim is,és ez is rátesz egy lapáttal és amikor isszák olyan jó lenne ha én is ihatnák, persze már ittam de a szüleim tudta nélkül és ha tudták akkor meg csak egy kortyot, még irjatok valamit légyszi:)
2012. aug. 14. 15:03
 15/16 anonim ***** válasza:
valami
2012. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
húú köszii!!!!!!!!!!! ::::))
2012. aug. 14. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!