Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mikor érdemes elkezdeni a...

Mikor érdemes elkezdeni a karácsonyi sütés főzést? Melyik ételt mikor kezdhetem el?

Figyelt kérdés
Ezeket készíteném el: Kocsonya, diós zserbó, tiramisu, majonézes burgonyasaláta, töltött káposzta. Karácsony napján is főzök, de azok más dolgok. Húsleves, sült csirke, rántott hal. Szóval azokat frissen készítem. De ezeket mikor?
2011. dec. 21. 05:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Zserbó, töltött káposzta mehet akár most is. A kocsonya is eláll, ha jól tudom (én sosem készítettem), de egy éj kell, h. hidegen megdermedjen. A majonézes burgonyasalátát és a tiramisut én vagy aznap vagy max. előző este csinálnám meg.
2011. dec. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ma mindennek nekiállhatsz, a sorrend folyamatos péntekig.

zserbó, káposzta, holnap konyonya,pénteken tiramisu és a majonézes krumpli.

nem tudom Te hogyan csinálod a maj.krumplit, de én először csinálok egy jó cukros-ecetes levet, amiben a lilahagymás főtt krumpli áll egy éjszakát. magát ezt a krumplisalátát is szeretjük, szóval hagyok így is belőle. a többit leszűröm, és összekeverem a jó pikáns

tejfölös-mustáros majonézzel.az ecetes lé átjárja jól a krumplit, így szerintem még finomabb.csak tipp.

üdv, jó főzöcskét, és Boldog Karácsonyt:))

2011. dec. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
konyonyát ne csinálj, csakis kocsonyát:))
2011. dec. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)


De ha megvan a konyonya receptje és az is nagyon finom, akkor küldheted :D :D :D


Boldog karácsonyt Nektek is :)

2011. dec. 21. 08:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Zserbó, kocsonya, káposzta akár most is.


Tiramisu, salik pénteken.

2011. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia.én ma csináltam zserbót,mézes krémest,diós és mákos beiglit,töltött káposztát.holnap fogom csinálni még a kókusztekercset ugyan az nem ünnepi sütemény meg főleg nem karácsonyi de kislányom szereti és még holnap fogok marcpángolyót és sós kiflit is sütni.24én frissen csinálom a husilevest és a rántott csirkemellet majonézes krumplit,franciasalit,rizibizi.krumplipüré görög sali.szóval ma elkeztem és végülis 3napig sütök fözök:)
2011. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!