Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek eggy piaszokatla...

Szerintetek eggy piaszokatla ember mennyire rúg be negyed liter házitól?

Figyelt kérdés

Konkrétan magamról beszélek

nincs összehasonlítási alapom csak a hasamra utöttem a mennyiséggel


egyépként eggy ojan szintet szeretnék vele elérni hogy jól érezzem magam tőle de azért ne csússzak a földön , ha van eggy kis imbojgás az nem baj



2012. aug. 22. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon!
2012. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább ne házival kezdj!
2012. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 oyeacch ***** válasza:
Negyed liter az 5 féldeci. Egy házi nem áll meg 50 fok alatt, szóval egy piaszokatlan ember ha azt beszűri, akkor csak attól függ, hogy k*rvára benyom, vagy fekvehány, hogy mennyit evett előtte.
2012. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 doboszoli ***** válasza:
Mint a segg édes fiam, mint a segg!!
2012. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ritkán élek alkoholos italokkal, de legutóbb fél éve nem ittam és lehúztam kb. 1óra alatt 1dl házi pálinkát és eléggé becsicsentettem, uh nem ajánlom a 2,5dl-t :)
2012. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik piaszokatlan haverom 2 sörtől elhányta magát, úgyhogy negyed liter házipálesztől, ami általában 50-70% alkoholt tartalmaz, szerintem annyira berúgnál, hogy a hányásodba fetrengenél, de ez mondjuk attól is függ, hogy mennyit eszel előtt, meg hogy mit eszel, hogy hány kg a testtömeged, és hogy mennyi idő alatt iszod meg azt a negyed liter házit, na meg attól is, hogy hány %-os mert azért az sem mindegy, hogy 50% vagy 70%.
2012. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel előtte semmit és elég gyorsan legurítod nem nagyon mert előbb kihányod minthogy felszívódna.
2012. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy. Azt azért tudnod kell, hogy az alkohol visszafordíthatatlan károsodást okoz többek között az agyban, de a májnak és más szervnek sem tesz jót.


Ne vedd sértésnek, de ahogy elnézem a helyesírásodat, már most is vagy félig részeg vagy, vagy nem tudom, de kímélni kellene a maradék agysejtedet, mert nem szaporodik.


A derűt nem az alkohol csalóka mámorától kell szerezni. Vigyázz magadra. Minél fiatalabb vagy, annál könnyebben lehetsz alkoholbeteg, és hidd el, hogy kevesen szeretnek egy ilyen ember társaságában élni. A kiábrándító magány meg sokkal rosszabb. Rengeteg ember sorsát döntötte romba az alkohol.

2012. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!