Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Legjobb bajor sörök?

Legjobb bajor sörök?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Úgy tűnik, hogy a közeljövőben alkalmam less Bajorországon keresztül utazni, s mivel szeretek mindig hozni valamit, egyértelmű, hogy a bajor sörre gondoltam. Tudnátok esetleg olyan söröket mondani, ami tipikus bajor sör (és még finom is), valamint ha lehet, dobozos vagy üveges formában árulják? Olyanra gondolok, mint Görögországban a Mythos.



2012. szept. 3. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére van egy halom jóféle bajor sör, szóval van választék.


HB (Original,Dunkel)

Löwenbrau (Dunkel,LöwenWeisse)

Ayinger (Celebrator)

Paulaner (Hefe-Weissbier, Hefeweissbier Dunkel, Original Münchner Hell, Salvator)

Andechs (Doppelbock Dunkel, Dunkles Weissbier,)

Weihenstephaner (Hefe Weissbier, Korbinian, Hefeweissbier Dunkel, Kristall Weissbier, Vitus)

Hacker-Pschorr (Hefe Weisse)

Spaten (Optimator)


A teljesség igénye nélkül kb. ennyi. A kis főzdékből túl sok van, azokat most hanyagoltam, ezeket viszont elég sok helyen be lehet szerezni, szóval nem is kell annyira utánajárni. Minden típusból írtam legalább egyet, lehet válogatni.

2012. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leffe Blond és a Kwak nálam a favorit ha belga sörről van szó.
2012. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 10. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!