Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nulla alkohollal lehet jót...

Nulla alkohollal lehet jót bulizni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
nem
2012. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Kizárt!
2012. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Tudatmódosítokkal!
2012. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ, hogy számodra mit takar a jó buli fogalma. Mert nekem nem azt jelenti, hogy részegen telehányjam az egész placcot majd másnap a detoxban ébredjek. Természetesen alkohol nélkül is lehet "jót bulizni". Ha a barátaid társasága nem elég hozzá és az alkoholhoz kell folyamodnod miatta, akkor el kellene gondolkozni, hogy milyen emberekkel is vagy körülvéve. Nem leszek álszent én is szoktam alkoholt fogyasztani, DE kulturált keretek között. Azaz sosem vagyok részeg. Sajnos egy alkoholista mellett kellett felnőnöm, így nem igazán tudom tolerálni, ha valaki részeg. Bár ez már magánügy.
2012. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Én nem tudnék, gátlásos vagyok.
2012. szept. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki alapból eléggé hülye, az tud anélkül is, de én alapból nem vagyok az, tehát kell innom legalább 3-4 felest vagy sört ahhoz, hogy kicsit felszabadultabb legyek, persze ekkor még nem vagyok részeg, ahhoz ennek minimum a duplája kell, de ahhoz már elég, hogy kicsit felszabadultabban tudjak én is hülyülni a többiekkel.
2012. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én nem tudnák olyan jót mert nem vagyok alapból olyan felszabadult nem azt mondom hogy hányásig kell inni de 1 kis pia hogy jobb hangulatod legyen nem árt 1 jó bulin :D
2012. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 4x voltam eddig bulizni, sorra 1 lazulós 2 hazahozós 1 detox. Amire emlékszek belőlük az istenkirály. Ha bulizol iszol! Pont!
2012. szept. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!