Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek a Strongbow...

Mi a véleményetek a Strongbow gold-ról és a Somersby-ről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem egy kalap hoki, divatpia.
2012. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Sommersby finomabb, berúgásra nem alkalmasok, mert csak annyi alkohol van bennük mint a sörben, és ahhoz képest elég drágák.
2012. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Phoney ***** válasza:

A Somersby alapvetően egy kellemes, jól eltalált ital volna, amiben nyomokban sem érezni semmi alkoholosat, de a Strongbow már ennyit sem tud.


Ciderként mindkettő nulla, az árukat pedig messziről sem érik meg. Bolti hozzávalókból 3 decinként 70 forintért sikerült hasonló italt kikevernem. Mindenkinek ízlett:P

2012. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Somersby-t imádom :) körtéset még nem ittam, de a másik kettő nálam alap egy iszogatós estére :)
2012. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég drágák, a Somersbyk ízlenek, legkevésbé az áfonyás, legjobban a körtés talán, de a Strongbow nem, mert pezsgőíze van, ahhoz képest csak fele az alkoholtartalom.
2012. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Carmelita Montiel válasza:

Nekem a Sommersby jobban ízlett (főként a kék áfonya, alma, körte ízek, míg a tőzegáfonyás nem igazán...). A Strongberry-ben nekem túl sok a szénsav.


De ez a 70 forintos opció érdekelne, recept, esetleg? :)

2017. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Carmelita Montiel válasza:
Az milyen szempontból lényeges, hogy divatpia vagy nem? Kis esti filozófia, kezdőknek: a konformizmus ellentéte nem az, hogy mindig az ellenkezőjét csináljuk, mint a tömeg, hanem hogy nem a tömeg véleményéhez, ízléséhez igazítjuk a sajátunkat. Nem? :D
2017. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!