Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az normális hogy én egyszer...

Az normális hogy én egyszer sem voltam másnapos? úgy értem hogy ittam sokat meg rendesen be voltam b***va, de másnapra egyáltalán nem fájt a fejem, ez így ok? Emberfüggő?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen berúgsz, lehet, hogy már agyad sincs, így nincs, ami fájjon. Emberfüggő? Nehezen nevezném az ilyen lényeket embernek.
2012. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit ittál. Én a vodkától, abszinttől, házi pálesztől, tequilától mindig baromi másnapos vagyok :S :D
2012. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Örülj neki, én is így vagyok. Különben meg minőségit kell inni és nem is leszel az :D
2012. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Attól függ mit értünk másnaposság alatt.

A másnaposság nem egyenlő a fejfájással. A fejfájás csak az egyik "tünet" lehet több más mellet.

Pl.: szédülés, gyengeség, gyomor panaszok (hányás, hasmenés, émelygés, étvágytalanság vagy éhség), hidegrázás, szájszárazság, szomjúság stb.

Ezek függnek az embertől és a piától.

A különböző emberekre hathat ugyanúgy és eltérően ugyanaz az ital, míg másik pia máshogyan.

Én már csak tiszta - lehetőleg jó minőségű (ismert helyről származó) - házi pálinkát iszok, amit nem keverek mással.

Ettől másnap egyáltalán nem fáj a fejem, viszont túl fittnek sem érzem magam.

Az tökéletesen igaz, hogy minél minőségibb az ital, annál több benne a természetes összetevő és ezáltal "egészségesebb". De ez sem garancia semmire.

2012. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak üzenem hogy nem nem sokzor rugtam be és ne ítélkezz ha fogalmad sincs semmiről! köszönöm.
2012. szept. 23. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is van egy bizonyos szint, ha töményben számolom,és 1 óra alatt elfogyasztom akkor úgy 8 feles, ezen a szinten már nem igazán tudok járni, és elég furán is beszélek, valamint emlékezetzavaraim is vannak, de még nincs hányingerem, ha csak eddig megyek el, akkor nem leszek másnapos, ha viszont eljutok odáig, hogy hányok, és miután megszünt a hányinger nem iszok rengeteg vizet, akkor olyan másnapos szoktam lenni, hogy semmi szilárd meg nem marad bennem, szóval olyankor egész nap csak iszok, meg levest eszek, mert ha mással próbálkozok, az egyből ki is jön.
2012. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!