Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mirenám van 3 hete, de most...

Mirenám van 3 hete, de most rendesen megjött! Ez normális?

Figyelt kérdés

A dokim persze nem elérhető, meg amúgy is csak legyintene rá...

Szóval én arra számítottam, hogy akkor már nem fog rendesen megjönni, hanem jóval kevesebb lesz, erre ugyanúgy megjött, konkrétan super tampont használok és 2-3 óránként cserélnem kell.

A probléma az, hogy éppen nyaralunk és mindenki felhőtlenül jól érzi magát, én meg 5 percenként vizslatom magam, hogy nem áztam-e át. Áááááááááááááá, nagyon gáz! Azt hittem a mirenától végre megoldódik ez a probléma, erre ugyanott vagyok...

Konkrétan 3 hete folyamatosan vérzek, erre most még rendesen meg is jött.

Nálatok hogy volt?


2012. aug. 1. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Akkor talán kéne egy másik dokit keresni...


Akkor jöhet meg rendesen, ha beszedted a 21 tablettát és gyógyszerszünet van. Ha még most is szeded, akkor NEM jöhetett volna meg.

A vérzés mennyiségén nem biztos, hogy a tabi változtat. Én is kaptam egy olyat, amitől elvileg alig kéne meglennie, nekem pedig rendesen megvan.

2012. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a spirálnál kell 3-4 hónap, mire beáll és kevesebb lesz a vérzés

nekem egyébként azt mondta a dokim, hogy az első menstruációnál nem használjak tampont, mert a spirál még helyezkedik, nehogy a jelzőszálba beakadjon. Nyilván ez nyaralás alatt elég nehezen kivitelezhető. :-/

2012. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elsőnek

a mirena hormonspirál, nem tabletta és teljesen természetes, hogy a felhelyezést vérzés kíséri

2012. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 éve van Mirenám!Az első 12 hétben szinte folyamatosan véreztem,hol jobban,hol kevésbé....ne várj csodát!!!Be fog állni!!!!!DE ne használj tampont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kiránthatod a Mirenát vele és akkor oda 50 e ft-od!Csakis betét!!!
2012. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem mondta a doki, hogy ne használjak tampont, hanem csak annyit mondott, hogy valószínűleg nem lesz rá szükség.

A másik meg, hogy nyaralunk, 30 fok van és 5 medence van a szállodában, úgyhogy biztos nem fogok egy műanyag darabbal a lábam között ücsörögni az árnyékban :)

5 éve nem voltunk már nyaralni, de persze nekem pont most kellett megjönnie...

Ráadásul a múlt héten egy hülye ügyfélnél ezerrel ment a klíma, nekem meg persze egyből gallyra ment a torkom, úgyhogy most még köhögök is, mint valami tüdőbeteg...

Ennyit a felhőtlen szórakozásról és kikapcsolódásról :)

Szép napot mindenkinek! :)

2012. aug. 1. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!