Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másfél liter sör és 2 feles...

Másfél liter sör és 2 feles mennyire befolyásol egy férfit?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szokott inni, és mit.
2012. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Phoney ***** válasza:
100%

...és hogy ki az, és hánykiló, és mennyi idő alatt issza meg, és a sör meg a feles hány %-os.


Ha minden körülmény átlagos, akkor határozott szalonspicc, de olyan is lesz, akin meg sem látszik, meg olyan is, aki már nem tud tisztán beszélni.

2012. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Változó.

Én amikor bemegyek a kávézóba és mondjuk megiszok kb. ennyit, semmi, pedig csak 19 éves vagyok és nem is szoktam gyakran inni, közben magamban röhögök, amikor a sok 30-40 éves 1-2 korsó sörtől kötekszik mindenkivel. :D

2012. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
80kg és kb 3 óra alatt itta meg. Löwenbrau volt és házipálinka,nem tudom hány fokos volt. Ja és szokott inni.
2012. okt. 1. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem sok, na most én úgy vagyok a piálással, hogy van hogy már 2 feles, mondjuk whisky vagy vodka után összeakad a nyelvem, de annak ellenére teljesen jól vagyok, és ahhoz hogy berúgjak még vagy 5-öt meg kell innom(1 órán belül), de még akkor sem leszek seggrészeg, csak akkor már kicsit furcsa a járásom, meg a beszédem, és esetleg homályosan látok, de még mindenre emlékszem szóval ha 3 Lövent ami ugye 4.7%-os illetve 2 feles kb. 50-60%-os páleszt meginnék kb. 3 óra alatt akkor még az előbb leírt állapot közelében sem lennék, mert 3 sör és 2 feles azért nem tartalmaz éppen annyi alkoholt mint mondjuk 7 feles Whisky vagy vodka ráadásul 3 órám van meginni, mondjuk én aránylag gyakran iszok és 90kg vagyok de szerintem komolyabb bajod nem lesz abból ha ennyit iszol 3 óra alatt.
2012. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó,én egy lány vagyok. A kérdést azért tettem fel mert egy ismerősömről szól,és kiváncsi vagyok rá,hogy mennyire manipulálja ez az alkoholmennyiség őt,azaz hogy teljesen komolyan beszélt és elhihetem vagy csak az alkohol beszélt belőle?!
2012. okt. 1. 18:36
 7/8 fhenrir válasza:
Borban az igazság, (és ennyitől nem lesz tajrészeg, legfeljebb felbátorodik), szóval szerintem vedd komolyan.
2012. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, ugyanakkor amit írtam azt attól még komolyan úgy gondolom, úgyhogy az ismerősöd ennyitől nem lesz igazán részeg, ha csak nem bírja nagyon szarul, ez a mennyiség még csak bátorrá teszi az embert nem hülyévé.
2012. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!