Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Te hány sörtől vagy részeg?

Te hány sörtől vagy részeg?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hosszú munkanap után már egyet is megérzek. 3tól már be vagyok csípve általában,többet nem is iszok.
2012. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10-től biztosan:D
2012. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyit még nem tudtam meginni hogy részeg legyek tőle mert a szénsavtól felkavarodik a gyomrom, de 3-4 korsó után becsípve érzem magam.
2012. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mit nevezel részegnek, eddig a max. amennyit megittam az 6 doboz volt kb. 4 óra alatt, akkor még tök jól voltam, szerintem ha ezalatt a 4 óra alatt 8-at ittam volna meg, akkor már lehet hogy részeg lettem volna, ha meg 10-et akkor meg hányás lett volna a vége a dolognak.
2012. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában három sör a maximum, mert a részegség állapotát nem szeretem. Idén nyáron az erkélyen a 40 fokban, tűző napon ücsörögve sikerült letolni hatot. Volt is baj.

24N

2012. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szergej55 válasza:
Ha gyorsan iszok meg egymás után 6-8-at, akkor azt már rendesen megérzem, az igazi részegség ezután jönne. Egész napra elosztva ezt a mennyiséget nem igazán érezném meg.
2013. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!