Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Először készülök inni, hány...

Először készülök inni, hány felestől leszek részeg, mik a határaim először?

Figyelt kérdés
Persze ugye az erősségtől is függ, hogy hány százalékost iszok, de úgy általábaN?

2012. aug. 8. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ez attól függ h kinek mennyire jó a szervezete, van aki egész este vedel és a gyomra mint egy szivacs mindent felszív, van aki meg már 1 pohártól jól érzi magát, egyébként érezni fogod h mikor elég, csak ne keverd a dolgokat így kezdőként meg főleg ne
2012. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először? Úgy kettő.
2012. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Phoney ***** válasza:
100%

Hagyjad békén a töményet, ha először iszol. Ott a sör, bor.


Egyébként 40 percenként 1 ital, aztán amikor már jó, akkor abbahagyod. Ott a határ:P

2012. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezzel az a baj, hogy én is úgy jártam mikor előszőr ittam, hogy csak később ütött be, de akkor nagyon. Én is töménnyel kezdtem, éppen osztálykirándultunk. Az elején annyira jól éreztem magam, hogy tartottam a poharam barátaimnak, hogy nekem is töltsék tele... na addig addig töltögették, hogy kb 2 órára nem emlékszek az aznap estéből. Szóval csak óvatosan.
2012. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3 deci pálinka vagy fél üveg whisky és totálkár leszel!


Ha egy üveg whiskyt megiszol,ma délutánig magadhoz se térsz szerintem...

2012. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha először iszol és lesz lehetőséged sokat inni, akkor te fiam rókázni fogsz. Én mikor először ittam sokat, akkor még nem tudtam hol a határ és meg is lett az eredménye :D
2012. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! Lehet télleg érdemes lenne előszpr sörrel kezdeni :D
2012. aug. 9. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagy szerencséd a töményet előbb kihányod minthogy megéreznéd, kezdésnek egy korsó sör vagy egy hosszúlépés is megteszi de ha ütőset akarsz akkor pezsi. Ha mindenképp töményt akarsz akkor kerüld az édesebbeket.
2012. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Élsz még? :D
2012. aug. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ahha xd
2012. aug. 24. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!