Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb Jagermaister...

Melyik a legjobb Jagermaister utánzat?

Figyelt kérdés

Én ezeket még nem próbáltam, akik ezzel másként vannak, azoknak érdekelne a véleményük :)

-Jagd Glück (~1400Ft / 0,7l)

-Jagdtraum ˙(~2000Ft / 0,7l)

-Jagd Freund (~1800Ft /0,7l)


Köszönöm a tanácsokat :)



2012. okt. 14. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik az, ami a Lidlben van, de az nem rossz ismerek olyat, aki jobban szereti, mint az igazi Jägermeistert. És a lidl-ös is kb. 1600Ft.
2012. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt szerencsém mindet kóstolni, de mind jócskán elmarad a jägertől. jägerből bármennyit képes vagy meginni és semmi bajom tőle, de az utánzatoktól másnapos leszek. De ha már választani kell akkor Glück :)
2012. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lidl-ben kapható Jagdstolz Käuter-likör. Mi ezt szoktuk venni és nem csalódtunk benne :)
2012. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Otthon egy üveg vodkából és 5-6 növényből (a szöveg ellenére a jégerben is ennyi lehet az íze alapján) akár még finomabb likőrt is lehet készíteni. Csak írd be a keresőbe hogy gyomorkeserű :)
2012. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha németben veszed, szerintem más az összetétele, mint amit ide hoznak.
2018. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!