Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem szeretek inni a másnap...

Nem szeretek inni a másnap miatt, viszont józanul sem a legjobb egy buli, mit tegyek, patthelyzet?

Figyelt kérdés
:)
2012. szept. 7. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Igyál kevesebbet.

Vagy használj könnyű drogokat, de az illegális.

2012. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne igyál már éjfél után. És aludj buli előtt, délutan. REggel pedig egyél sok zöldséget és igyél sok vizet. Sőt azt már éjjel is ihatod
2012. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ja vagy ne igyál annyit. Vagy ha mindenképp sokat piálsz, akkor igyál mellé sok szénsavmentes kísérőt, és egyél előtte, meg közben is, lehetőleg zsíros dolgokat, és ami mindenképp fontos, nekem ez már többször bejött, amikor már kezdessz józanodni, akkor igyál meg legalább 1 liter vizet, mondjuk ez úgyis fog menni, mert a sok pia kiszárít, és csak utánna feküdjél le. Ez nekem bejött, egyszer rengeteget megittam, vagy 6 órán át hánytam kisebb szünetekkel, majd mikor már elmúlt a hányinger lefekvés előtt megittam úgy 1 liter vizet, és semmi nem volt másnap csak kicsitt fáradtabb voltam a szokásosnál.
2012. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igyál fröccsöt, attól nem leszel másnapos, vagy mielőtt lefekszel aludni, igyál jó sok vizet, de tényleg sokat, 1 litert minimum, de inkább még többet, és akkoor szintén nem leszel másnapos
2012. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenének kell annyit inni? És más szórakozást nem tudsz elképzelni, csak a bulit? Lehet menni kirándulni, biciklitúrázni, hegyet mászni, íratkozzál be valamilyen sportkörbe, ott normális fiatalok vannak, akiknek nem abból áll a buli, hogy isznak.
2015. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!